زمان رویداد Peek Performance اپل مشخص شد!

اپل رویداد ۸ مارس را با عنوان Peek Performance اعلام کرد! اپل امروز اعلام کرد که رویدادی را در روز سه شنبه ۸ مارس (۱۷ اسفند) در ساعت ۱۰:۰۰ صبح به وقت PST برگزار خواهد کرد. این رویداد از قبل ضبط شده و در وب سایت اپل و یوتیوب پخش خواهد شد.

گرگ جوسویاک در رابطه با رویداد ۸ مارس با عنوان “Peek Performance” گفت که انتظار می‌رود اپل مدل جدید آیفون SE را به نمایش بگذارد و شایعه شده است که این مدل جدید از طراحی مشابه مدل فعلی بهره می‌برد اما با پردازنده سریع‌تر، دوربین‌های بهبود یافته و 5G.

زمان رویداد Peek Performance اپل مشخص شد! - gsmarena 024همچنین انتظار می‌رود در رویداد Peek Performance یک آیپد ایر به‌روز شده معرفی شود. مدل نسل فعلی در سال ۲۰۲۰ عرضه شد و مدل جدید باید دارای پردازنده سریع‌تر و 5G باشد. شایعه شده است که به همراه iOS 15.4 عرضه می‌شود که امکان باز کردن قفل دستگاه با ماسک صورت را فراهم می‌کند.

در حالی که برخی شایعات همچنین نشان می‌دهند که مدل‌های مک جدید با سیلیکون به‌روز شده اپل معرفی می‌شوند، در حال حاضر اطلاعات کافی برای تأیید آن وجود ندارد.

زمان رویداد Peek Performance اپل مشخص شد! - gsmarena 007

اپل به خوبی می‌تواند نگاهی به Apple Silicon Mac Pro معرفی‌نشده (که عنوان را توضیح می‌دهد)، با عرضه‌ای مناسب در اواخر امسال به ما بدهد. این با اعلام قبلی شرکت مبنی بر انتقال تمام رایانه‌هایش به سیلیکون خود تا پایان سال ۲۰۲۲ صدق می‌کند اما ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا این اتفاق در رویداد Peek Performance رخ می‌دهد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید