سری Huawei P50 اولین گوشی‌هایی خواهند بود که با سیستم‌عامل HarmonyOS عرضه می‌شوند

امروز اطلاعاتی درباره گوشی‌های سری Huawei P50 منتشر شد و با توجه به این اطلاعات پرچمدارهای جدید این شرکت با سیستم‌عامل پیش‌فرض HarmonyOS به بازار عرضه خواهند شد. این شایعات توسط یک کاربر در برنامه Weibo منتشر شده و حاوی اطلاعاتی درباره سیستم‌عامل جدیدترین پرچمدار شرکت هواوی است.

با توجه به این اطلاعات، آزمایش‌ها بر روی نسخه دوم بتا سیستم‌عامل جدید شرکت هواوی یعنی HarmonyOS 2.0 انجام شده و اکنون این شرکت در حال آماده‌سازی این سیستم‌عامل برای انتشار است. همچنین گفته می‌شود که گوشی ها سری Huawei P50 اولین دستگاه‌های این شرکت خواهند بود که به صورت پیش‌فرض به سیستم‌عامل HarmonyOS مجهز خواهند شد.

این گوشی‌ها، اولین دستگاه‌هایی نیستند که از نسخه Beta این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند و چند پرچمدار دیگر این شرکت نیز به همین سیستم عامل‌مجهز خواهند شد. اما همانطور که در بالا اشاره کردیم، پرچمدار‌های جدید این شرکت با سیستم‌عامل HarmonyOS عرضه خواهد شد.

۴۰۰ میلیون گوشی تا آخر فروردین به HarmonyOS مجهز می‌شوند

طبق گزارش Gsmarena، گوشی‌های سری Huawei P50 در فروردین ماه وارد بازار می‌شوند. انتظار می‌رود که در ماه آوریل (فروردین) اکثر گوشی‌های این شرکت به سیستم‌عامل HarmonyOS مجهز شوند، لازم به ذکر است که مدیران شرکت هواوی اعلام کرده‌اند که تا پایان سال جاری ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون دستگاه به این سیستم‌عامل مجهز خواهند شد. جالب است که بدانید این سیستم‌عامل تنها مخصوص گوشی‌های هوشمند نیست و تلویزیون‌های هوشمند و ساعت‌های هوشمند نیز به این سیستم‌عامل جدید مجهز خواهند شد.

به علاوه این شرکت در حال کار روی خدمات جایگزین Petal است. این شرکت قصد دارد تا از موتور جستجو جدید، دستیار صوتی Petal و تمام ویژگی‌های دیگر این خدمات نیز رونمایی کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید