گوشی با نمایشگر عقب اوپو در آینده معرفی می شود

گوشی با نمایشگر عقب اوپو در آینده معرفی می شود

اوپو پیشتر پتنتی مبنی بر دوربین زیر نمایشگر به ثبت رساند و حال مشخص شد که سه پتنت دیگر مربوط به گوشی با نمایشگر عقب به ثبت رساند.

بسیار بعید است که این راه حل‌ها بخشی از سری Find X5 باشند، اما دوست داریم شاهد انقلابی در نحوه استفاده از تلفن‌های هوشمند باشیم و امیدواریم Oppo بتواند آن را عملی کند.

نمایشگر در پشت چیز جدیدی نیست و سری Meizu Pro 7 یک صفحه نمایش 2 اینچی Super AMOLED را به ارمغان آورد، در حالی که Mi 11 Ultra از پنل ۱.۱ اینچی Mi Band 5 بهره می‌برد. همچنین باید به گوشی Vivo NEX Dual Display با دو نمایشگر فول سایز در هر دو طرف هم اشاره کنیم.

گوشی با نمایشگر عقب اوپو در راه است

گوشی با نمایشگر عقب اوپو در آینده معرفی می شود

به نظر رسیده که Oppo ممکن است استفاده از نمایشگر ثانویه را در صفحه‌نمایش‌های تاشو به کار گیرد و پنل کوچک برای اعلان‌ها، سلفی‌ها و AOD در عقب بگذارد. در پتنت‌های ثبت شده توسط WIPO ، درباره حساس بودن یا نبودن این نمایشگرها به لمس اشاره نشد.

همه این طراحی‌های دوربین و نمایشگر زیبا به نظر می‌رسند، همچنین شانس زیادی وجود دارد که Oppo آنها را فقط برای جلوگیری از استفاده رقبا تأیید کند. چنین فناوری عجیب نبوده و باتوجه به استفاده آن توسط دیگر برندها، بی‌شک اوپو نیز استفاده خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید