اندروید 12 بتا برای گوشی اوپو فایند ایکس 3 پرو عرضه خواهد شد

فایند ایکس 3 پرودرست به مانند برند جدا شده ریلمی (Realme)، اوپو نیز امروز سیستم عامل اندروید 12 را در دسترس کاربران گوشی فایند ایکس 3 پرو قرار داد. لازم به ذکر است که این نسخه از اندروید، با رابط کاربری مخصوص اوپو و قابلیت‌های اصلی آن عرضه شده است.

به نقل از GSM Arena، امروز بالاخره نسخه بتا اندروید 12 برای برخی گوشی‌های هوشمند (بخصوص دستگاه‌های سری گوگل پیکسل) عرضه شد تا کاربران بتوانند آنچه که قرار است تا در ورژن اصلی این سیستم عامل ببینند را مشاهده کنند. با این وجود اندروید 12 در گوشی اوپو فایند ایکس 3 پرو به نحوی طراحی شده که با رابط کاربری ColorOS سازگار باشد و تفاوت‌های بسیاری دارد. تا حدی که حتی سازندگان اظهار کرده‌اند تا اگر به وجود تفاوت‌های زیاد عادت ندارید، آن را هرگز دریافت و نصب نکنید!

اندروید 12 در اوپو فایند ایکس 3 پرو

فایند ایکس 3 پروهمچنین سازندگان اعلام کرده‌اند که رابط کاربری ColorOS در این نسخه بتا هنوز کامل نیست و سازگاری کامل با اندروید جدید گوگل را ندارد. در نتیجه کاربران نباید انتظار یک نسخه بسیار پیشرفته با تمامی ویژگی‌هایی که از یک گوشی اوپو می‌خواهند را داشته باشند. بلکه این تنها یک آزمایش کلی است که نسخه درست و بدون باگ آن را چند ماه دیگر خواهید دید.

به هر حال شرکت اوپو در حال تلاش برای ساخت نسخه‌ای از اندروید 12 روی گوشی مورد نظر خود است که بهترین قابلیت‌ها را ارائه دهد. اما جالب است بدانید که درست به مانند سال‌های گذشته، قرار است تا به روزرسانی‌های مختلفی عرضه شود که رفته رفته این رابط کاربری را کامل خواهند کرد. در نتیجه اگر سال گذشته روند کاری عرضه اندروید 11 در سیستم عامل ColorOS را دنبال کرده باشید، قاعدتا می‌دانید که در پاییز می‌توان انتظار عرضه نسخه نسبتا کامل را داشت؛ درست زمانی که گوگل کار خود برای قرار دادن اندروید 12 روی گوشی‌های پیکسل را به اتمام رسانده است.

در حال حاضر برخی کاربران کشورهای سنگاپور، استرالیا، تایوان، چین و نیوزلند می‌توانند این نسخه جدید اندروید 12 بتا را روی گوشی اوپو فایند ایکس 3 پرو خود نصب کنند.

مطلب قبلی۹ روش قانونی برای تماشای رایگان فیلم به صورت آنلاین
مطلب بعدیرندرهای لو رفته اپل واچ سری 7 + قابلیت عجیبی که آن را متفاوت می‌کند!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید