گوشی Oppo Find N تقاضای بی‌سابقه‌ای در بازار به دست آورد!

گوشی Oppo Find N باعث ایجاد عدم تعادل عرضه و تقاضا شد!گوشی Oppo Find N کمتر از یک ماه پیش رونمایی شد و اولین سری از این محصول بلافاصله فروخته شد. تقاضا برای گوشی تاشو بسیار زیاد است، خط تولید این برند نمی‌تواند با سفارشات مطابقت داشته باشد و شرکت اوپو با مشکلات عرضه مواجه شده است، زیرا ۱ میلیون نفر علاقه خود را برای خرید این دستگاه ثبت کرده‌اند.

دلیل اصلی تقاضای بالای گوشی Oppo Find N

Liu Bobbee-رئیس اوپو چین- دلیل اصلی تقاضای بالا را قیمت رقابتی با گوشی‌های تاشو سایر برندها و همچنین شکل کوچک و چین‌خوردگی نامرئی نمایشگر داخلی بیان کرد. گوشی Oppo Find N با نرخ ۷۶۹۹ یوان/۸۹۹۹ یوان (حدود ۱۲٠٠ دلار/۱۴٠٠ دلار) در چین به فروش می‌رسد.

گوشی Oppo Find N تقاضای بی‌سابقه‌ای در بازار به دست آورد! - Oppo Find N 1رزرو گوشی‌های هوشمند در چین متفاوت از دیگر نقاط جهان است، کاربران ایمیل خود را ثبت‌ می‌کنند تا اطلاعاتی را به محض تکمیل موجودی، دریافت کنند. بنابراین یک میلیون کاربر واقعاً قصد خرید تلفن را ندارند، اما در حال بررسی آن هستند.

با این وجود تعداد بالای ثبت‌نام نشان دهنده محبوبیت بالای دستگاه است. متأسفانه گوشی Oppo Find N به خارج از چین عرضه نمی‌شود. امیدواریم Oppo در آینده نزدیک گوشی تاشو متفاوتی را به طرفداران جهانی خود هدیه دهد.

گوشی Oppo Find N تقاضای بی‌سابقه‌ای در بازار به دست آورد! - oppo find n announced 6

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید