آداپتور شارژ سریع ۱۶۰ واتی Oppo توسط گواهینامه 3C چین تأیید شد

آداپتور شارژ سریع ۱۶۰ واتی Oppo توسط گواهینامه 3C چین تأیید شددر گذشته، ما شاهد برخی از دستگاه‌ها با فناوری‌ شارژ سریع مانند هایپرشارژ شیائومی ۲۰۰ واتی و Infinix با شارژ سریع ۱۶۰ واتی بوده‌ایم؛ با این حال، این سرعت‌های شارژ هیجان‌انگیز هرگز تجاری نشدند. در گزارش قبلی بیان شده بود که Oppo روند ارائه سرعت شارژ فوق‌العاده سریع را به بازار تجاری آغاز کرده است و امروز، شارژ سریع ۱۶۰ واتی Oppo از 3C چین عبور کرد و وجود آن اثبات شد.

آداپتور شارژ سریع Oppo دارای شماره مدل VCK8HACH است و توسط شرکت Heyuan Huntkey Industrial Co.Ltd ساخته شده است. آداپتور شارژ سریع دارای سرعت ۲۰ ولت، ۸ آمپر است که به معنی ۱۶٠ وات است.

آداپتور شارژ سریع ۱۶۰ واتی Oppo توسط گواهینامه 3C چین تأیید شد - Oppo 160W 696x264 1همانطور که قبلا گزارش شده بود، Oppo چندی پیش برای جذب مشتری، خط تولید شارژ سریع گوشی‌های خود را تبلیغ کرد؛ این شارژ سریع ۱۶۰ واتی برای یک دستگاه اوپو در آینده طراحی شده است.

در حال حاضر، اوپو برنامه‌هایی برای عرضه سری Oppo Finx X5 دارد و همچنین اطلاعاتی از این دستگاه با پشتیبانی از شارژ سریع ۸٠ واتی مشاهده شده است؛ با این حال Find X5 دستگاهی نخواهد بود که از فناوری جدید ۱۶۰ واتی پشتیبانی کند بنابراین می‌توان انتظار داشت که برخی دیگر از دستگاه‌های Oppo از این فناوری در آینده پشتیبانی کنند.

آداپتور شارژ سریع ۱۶۰ واتی Oppo توسط گواهینامه 3C چین تأیید شد - nubia red magic 6 launch dateدر همین حال، انتظار می‌رود RedMagic Nubia، گوشی گیمینگ RedMagic 7 را در ماه آینده با شارژ سریع ۱۶۵ واتی عرضه کند، آداپتور اخیراً لو رفته است. همچنین OnePlus اخیرا گوشی OnePlus 10 Pro را با شارژ سریع ۸۰ واتی عرضه کرده است. شیائومی و iQOO در حال حاضر با شارژ سریع ۱۲۰ واتی در بازار گوشی‌های گیمینگ پیشرو هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید