توییتر شرکت OpenBack را به منظور بهبود اعلان‌ها خرید!

توییتر شرکت OpenBack را به منظور بهبود اعلان‌ها خرید!توییتر یک پلتفرم تلفن همراه به نام OpenBack را خریداری کرده است زیرا به دنبال بهبود اعلان‌ها و جذب دوباره‌ی کاربران به برنامه خود است. جی سالیکان، رئیس محصولات مصرفی توییتر، نوشت: «OpenBack و تیم با استعدادش که به توییتر ملحق می‌شوند، به ما کمک می‌کنند تا توانایی خود را برای ارائه اعلان‌ها در زمان مناسب بهبود بخشیم، به نحوی که حریم خصوصی افراد را در اولویت قرار می‌دهد».

توییتر بیان کرد OpenBack توسط برنامه‌های تلفن همراه برای پردازش داده‌ها در دستگاه به جای سرور استفاده می‌شود. رویکرد این شرکت برای تمرکز فناوری حول محور حریم خصوصی است و تجربه کاربری پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهد. توییتر امیدوار است که تیم OpenBack به آن کمک کند تا اعلان‌ها را بهبود بخشد تا افراد را از محتوای مناسب در زمان مناسب آگاه و آن‌ها را متوجه گفتگوهایی که برایشان مهم است، کند.

توییتر شرکت OpenBack را به منظور بهبود اعلان‌ها خرید! - openbackکسب و کار OpenBack کنونی از بین خواهد رفت و توسعه‌دهندگان آن به تیم محصول Bluebird توییتر می‌پیوندند. توییتر از به اشتراک گذاشتن شرایط قرارداد خودداری کرد.

البته هدف، افزایش سطح تعامل کاربران با توییتر است که به درآمدزایی بیشتر کمک می‌کند. درآمد این شرکت در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ کمتر از حد انتظار رشد کرد. کل درآمد آن در سال ۲۰۲۱ کمی بیش از ۵ میلیارد دلار بود و این شرکت امیدوار است تا پایان سال ۲۰۲۳ این میزان را ۵۰ درصد افزایش دهد.

توییتر شرکت OpenBack را به منظور بهبود اعلان‌ها خرید! - acastro 170726 1777 0010.0ترغیب کاربران فعلی به استفاده بیشتر از توییتر با جذب آن‌ها با اعلان‌های مرتبط‌، باید به بهبود نتیجه کمک کند. اگر توییتر بتواند اعلان‌ها را آن‌طور که می‌خواهد بهبود ببخشد، ممکن است برخی از کاربران غیر فعال را که هنوز برنامه را روی تلفن خود نصب نکرده‌اند، بازگرداند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید