گوشی Oneplus 10T و OxygenOS 13 در تاریخ ۲۲ مرداد معرفی خواهند شد

گوشی Oneplus 10T در تاریخ 22 مرداد معرفی خواهد شد

OnePlus رویداد معرفی گوشی OnePlus 10T جدید را در تاریخ ۳ آگوست یا همان ۲۲ مرداد در سالن گاتهام شهر نیویورک برگزار خواهد کرد. می‌توانید بلیت‌های این رویداد را خریداری کرده و ایربادز OnePlus Nord و برخی محصولات دیگر OnePlus را به عنوان هدیه دریافت کنید.

وان پلاس 10T ستاره این نمایشگاه خواهد بود، اما OnePlus همچنین OxygenOS 13 جدید را به عنوان سیستم عامل جدید معرفی می‌کند. OnePlus 10T با شعار «Evolve Beyond Speed» عرضه می‌شود اما پیشرفت اصلی نسبت به ۱۰ پرو دقیقاً در سرعت است که به لطف چیپست جدید Snapdragon 8 + Gen 1 محقق خواهد شد. همچنین طراحی متفاوت کمی با OnePlus 10 Pro خواهد داشت.

گوشی Oneplus 10T با ویژگی‌های بهتر

گوشی Oneplus 10T در تاریخ 22 مرداد معرفی خواهد شد

در سوی دیگر سیستم عامل OxygenOS 13 بهبودهایی را در زمینه گیمینگ، اتصال و سفارشی‌سازی به ارمغان خواهد آورد. این سیستم عامل ابتدا برای OnePlus 10 Pro و در اواخر امسال برای گوشی OnePlus 10T منتشر خواهد شد.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید بیان داشت که وان پلاس ۱۰تی یک گوشی ارتقایافته در مقایسه با ۱۰پرو بوده و انتظار داریم قیمت کمتری داشته باشد. در بحث طراحی نیز ارتقا کمی پیدا خواهد کرد و نباید انتظار بسیاری از نظر ظاهری داشت. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده به انتظار ادامه داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید