وان پلاس تایید کرد که اولین گوشی هوشمند تاشو این شرکت در اواخر سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد

وان پلاس امروز رسماً تایید کرد که اولین گوشی هوشمند تاشو و پرچمدار خود را بزودی معرفی خواهد کرد. این گوشی در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه خواهد شد.

وان پلاس تایید کرد که اولین گوشی هوشمند تاشو این شرکت در اواخر سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد - 2023 03 01 11 59 35 NVIDIA GeForce Overlay DT

کیندر لیو، رئیس و مدیر عامل وان پلاس در پنل MWC این شرکت گفت:

«اولین گوشی تاشو ما با امضای وان پلاس یعنی تجربه سریع و روان عرضه خواهد شد. این گوشی باید پرچمداری باشد که به دلیل تاشو بودن، شکل طراحی صنعتی، فناوری مکانیکی و سایر جنبه‌ها، ارزش خود را از دست ندهد. ما می‌خواهیم تلفن هوشمندی را روانه بازار کنیم که قصد دارد بهترین تجربه را در بازار گوشی‌های تاشو امروزی ارائه دهد.»

لیو در مصاحبه با TechCrunch اشاره کرد که این گوشی تاشو به صورت کتابی خواهد بود، یعنی بیشتر شبیه به Galaxy Z Fold است تا Galaxy Z Flip. حال باید دید که آیا این گوشی یک دستگاه کاملاً جدید است، یا اینکه تنها یک نسخه اصلاح شده از Oppo Find N2 با نام تجاری متفاوت.

وان پلاس

این شرکت تاکنون هیچ اطلاعات بیشتری از گوشی تاشو خود ارائه نداده، و در ضمن هنوز هیچ تصویری هم از این گوشی منتشر نشده. تنها چیزی که دیده‌ایم، تصویر تیزر بالا در مراسم رونمایی جهانی OnePlus 11 است که زمان معرفی این محصول را در سه ماهه سوم ۲۰۲۳ مشخص می‌کند. تا آن زمان باید صبر کنیم تا ببینیم که این شرکت چه چیزی برای ما در نظر گرفته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید