گوشی OnePlus Ace Pro با چیپست پرچمدار و 16 گیگابایت رم در راه است!

گوشی OnePlus Ace Proگوشی OnePlus Ace Pro در تاریخ ۳ آگوست (۱۱ مرداد) وارد بازار خواهد شد و شاهد OxygenOS 13 بر روی صحنه خواهیم بود و انتظار می‌رود که گوشی OnePlus Ace Pro دارای چیپست اسنپدراگون ۸ نسل ۱ باشد.

مشخصات گوشی OnePlus Ace Pro

گوشی OnePlus Ace Proبه گفته Digital Chat Station، دستگاهی به نام OnePlus Ace Pro نیز با جدیدترین و بهترین اسنپدراگون که دارای ۱۶ گیگابایت رم و شارژ سریع ۱۵۰ واتی می‌باشد، در راه است. با توجه به سابقه این برند در دادن دو نام مختلف به یک گوشی برای فروش داخلی و خارجی، منصفانه است که فرض کنیم OnePlus Ace Pro در واقع همان 10T است.

اگر فرضیات ما درست باشد، این بدان معناست که گوشی OnePlus 10T از شارژ سریع ۱۵۰ واتی پشتیبانی می‌کند. این گوشی در واقع شاهکاری از گوشی‌های هوشمند خواهد بود.

گوشی OnePlus Ace Pro

گزینه ۱۶ گیگابایت رم، خبر خوبی برای همه طرفداران OnePlus است. تا کنون ما هنوز دستگاهی از این شرکت با چنین گزینه حافظه بالایی مشاهده نکرده‌ایم. از این رو OnePlus 10T می‌تواند به گروه انحصاری گوشی‌های هوشمندی که این ویژگی را ارائه می‌دهند، بپیوندد.

همچنین این احتمال وجود دارد که Ace Pro و 10T کاملاً متفاوت باشند. با این حال، حتی اگر سیاست تغییر نام OnePlus را نادیده بگیریم، با توجه به محدودیت‌هایی که در زنجیره تامین و تولید کل صنعت در این زمان‌های سخت وجود دارد، باز هم شک داریم که این شرکت بتواند بر روی دو گوشی پرچمدار به طور همزمان کار کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید