وان پلاس 10T در تست دوام شکست خورد!

پاسخ وان پلاس به دوام پایین گوشی وان پلاس 10T

هفته گذشته، YouTuber Zack از JerryRigEverything تصمیم گرفت گوشی وان پلاس 10T را تحت تست دوام قرار دهد و مشخص شود آیا بهتر از نسخه پرو پرچم‌دار OnePlus است یا خیر.

وان پلاس 10T چندان مستحکم نیست! 

پاسخ وان پلاس به دوام پایین گوشی وان پلاس 10Tمتاسفانه گوشی وان پلاس 10T نتوانست دوام خوبی از خود نشان دهد و در تست خم‌شدگی، ترک خورد و شکست. البته به دنبال آن شرکت OnePlus بیانیه‌ای را درباره این موضوع منتشر کرد.

OnePlus بیان داشت:”OnePlus 10T تمام مراحل تست دوام گسترده OnePlus را برآورده می‌کند یا از آن فراتر می‌رود، این شامل یک تست فشار است که در آن دستگاه به حالت معلق در می‌آید در حالی که وزن به مرکز آن در جلو و عقب تقسیم می‌شود. وان پلاس 10T ساختار پیشرفته‌ای دارد. طراحی مهندسی شده است و می‌تواند بیش از ۴۵ کیلوگرم نیروی خارجی را در آزمایشگاه OnePlus تحمل کند.”

این برند چینی افزود: «هنگام طراحی، مهندسی و ساخت دستگاه‌های OnePlus، ما اطمینان می‌دهیم که آن‌ها نه تنها طراحی زیبا ارائه می‌دهند، بلکه بادوام هستند تا بتوانند در استفاده روزمره مقاومت کنند.»

پاسخ وان پلاس به دوام پایین گوشی وان پلاس 10T

در حالی که تست دوام زک بسیار زیاد بود، امیدواریم وان پلاس گوشی‌های‌هوشمند آینده خود را تقویت کرده زیرا گوشی‌های فعلی به وضوح از استحکام کمتری نسبت به رقبا برخوردار هستند. در همین حال، اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، می‌توانید تست خمش وان پلاس 10T را در کانال یوتیوب JerryRigEverything مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید