تلویزیون OnePlus Y1S Pro با صفحه‌نمایش ۵۰ اینچی معرفی شد

تلویزیون OnePlus Y1S Pro با صفحه‌نمایش ۵۰ اینچی معرفی شدچندی پیش کمپانی وان‌پلاس در ماه آوریل تلویزیون OnePlus Y Series Y1S Pro را با صفحه‌نمایش ۴۳ اینچی عرضه کرد و به زودی مدل ۵۰ اینچی دنباله‌رو این تلویزیون خواهد کرد زیرا تصاویر تبلیغاتی تلویزیون ۵۰ اینچی OnePlus Y1S Pro در Amazon.in و وب سایت‌های هندی OnePlus به صورت زنده منتشر شده است.

تلویزیون OnePlus Y1S Pro (۵٠ اینچی) شبیه نسخه ۴۳ اینچی به نظر می‌رسد و با صفحه‌نمایش 4K با عمق رنگ ۱۰ بیتی عرضه می‌شود. همچنین دارای فناوری MEMC و رمزگشایی HDR10 و بلندگوهای ۲۴ واتی با پشتیبانی از Dolby Audio است.

ویژگی‌های تاییدشده نسخه ۵۰ اینچی تلویزیون OnePlus Y1S Pro

تلویزیون ۵۰ اینچی OnePlus Y1S Pro با دیگر دستگاه‌های OnePlus ارتباط یکپارچه‌ای برقرار می‌کند و همچنین می‌توانید با استفاده از کنترل صدا هوشمند، صدای تلویزیون را با ساعت وان‌پلاس تنظیم کنید. علاوه بر این، تلویزیون هوشمند دارای Sleep Detection خواهد بود، به این معنی که به طور خودکار وقتی شما به خواب می‌روید، خاموش می‌شود.

تلویزیون OnePlus Y1S Pro با صفحه‌نمایش ۵۰ اینچی معرفی شد - gsmarena 002 ۲تصاویر به اشتراک گذاشته‌شده در وب‌سایت‌های OnePlus هند و آمازون نشان می‌دهد که Y1S Pro با صفحه‌نمایش ۵۰ اینچی دارای ۸ گیگابایت حافظه داخلی (همانند مدل ۴۳ اینچی) خواهد بود.

تلویزیون OnePlus Y1S Pro با صفحه‌نمایش ۵۰ اینچی معرفی شد - gsmarena 003 ۲وان‌پلاس اطلاعاتی نداده است که OnePlus TV Series Y 50 Y1S Pro چه زمانی به طور کامل رونمایی خواهد شد اما ما معتقدیم این تلویزیون هوشمند در کنار Nord 2T در هند عرضه خواهد شد که شایعه شده است در تاریخ ۲۷ ژوئن (۶ تیر) در این کشور عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید