تولید انبوه OnePlus 9 Pro سفید در دستور کار وان‌پلاس قرار ندارد

OnePlus 9 Pro سفید

وان‌پلاس یکی دیگر از شرکت‌های چینی تولید کننده تلفن‌های هوشمند بوده که در این صنعت بسیار خوش درخشیده و تا حدی محبوب است. طراحی منحصر به فرد و متفاوت این شرکت محصولات آن را از دیگر شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند متمایز می‌کند. جدیدترین محصول این شرکت چینی سری وان‌پلاس ۹ بوده که با طراحی زیبای خود با رقبا به رقابت می‌پردازد.

بنا به آنچه که هنگام رونمایی از این سری توسط وان‌پلاس اعلام شد، نسخه پایه این سری با رنگ‌های آبی، مشکی و بنفش وارد بازار جهانی شده و  نسخه پرو سری با رنگ‌های سفید، سبز و مشکی ارائه می‌شود. با این حال به نقل از gsmarena، گوشی OnePlus 9 Pro سفید وارد چرخه تولید انبوه نخواهد شد.

تصاویر منتشر شده از پروتوتایپ OnePlus 9 Pro سفید

هنگامی که طرفداران این سری منتظر خریدن OnePlus 9 Pro سفید بودند، این شرکت چینی تصاویر مربوط به وان‌پلاس ۹ پرو سفید را در قسمت Weibo منتشر کرده و اعلام کرده است که این تصاویر مربوط به تنها گوشی وان‌پلاس ۹ پرو سفید موجود است که به افتخار هشتمین سالگرد این شرکت به طور سفارشی تولید شده و طرفداران قادر نخواهند بود که وان‌پلاس پرو ۹ سفیدی خریداری کنند.

Morning Mist

OnePlus 9 Pro سفید

در حال حاضر نسخه Morning Mist این گوشی هوشمند شبیه‌ترین مورد به وان‌پلاس ۹ سفید است و اگر تمایل به خریداری نسخه سفید این تلفن‌همراه دارید می‌توانید این مورد جایگزین کرده و تهیه کنید.

در دیگر پستی که از نسخه سفید این گوشی هوشمند در قسمت Weibo منتشر شده است، وان‌پلاس اعلام کرده که تلفن مذکور توسط تکنولوژی double-layer AG طراحی و خلق شده است. وان‌پلاس عنوان کرده است که این محصول مانند رویایی در دود است (dreamlike in the smoke) و ویدویی در این زمینه منتشر کرده است. به همین دلیل به نظر می‌رسد که در حقیقت وان‌پلاس پرو ۹ سفید هرگز وارد چرخه بازار نخواهد شد. به نظر می‌رسد که وان‌پلاس در ابتدا قصد داشته تا نسخه سفید رنگ وان‌پلاس ۹ پرو را منتشر کند اما برنامه‌های این شرت در طول زمان تغییر کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید