قیمت ایرفون سیمی وان پلاس نورد قبل از عرضه فاش شد!

قیمت ایرفون سیمی وان پلاس نورد قبل از عرضه آن در 5 شهریور، فاش شد!ایرفون سیمی وان پلاس نورد قرار است که امروز در هند عرضه شود. این شرکت این اعلامیه را در وب سایت رسمی خود و توییتر تایید کرده است. پیشنهاد آینده اولین هدفون سیمی با نام تجاری Nord خواهد بود. وان پلاس طیف محصولات خود را با نام تجاری Nord  گسترش داده است.

قبل از عرضه، مشخصات و ویژگی‌های کلیدی ایرفون سیمی وان پلاس نورد در میکروسایت آمازون فاش شده است. به‌نظر می‌رسد پیشنهاد آینده، نشانه‌های طراحی خود را از OnePlus Bullets Wireless Z به عاریت گرفته است.

مشخصات ایرفون سیمی وان پلاس نورد

قیمت ایرفون سیمی وان پلاس نورد قبل از عرضه آن در 5 شهریور، فاش شد!
 
آنها دارای یک نوک گوش زاویه‌دار برای تناسب راحت و یک میکروفون درون خطی با کنترل‌های دکمه‌ای هستند. هدفون‌ها مغناطیسی هستند که در صورت عدم استفاده می‌توانند به هم بچسبند. پس از جدا شدن یا بریده شدن سیم‌ها، موسیقی به طور خودکار متوقف شده یا از سر گرفته می‌شود. OnePlus سه جفت سر سیلیکونی قابل تعویض نیز به کاربران ارائه می‌دهد.
 
در بخش صوتی، هدفون‌های سیمی OnePlus Nord به درایور دینامیک ۹.۲ میلی‌متری و یک حفره صوتی ۰.۴۲ سی‌سی برای صدای بزرگ‌تر مجهز هستند. گفته می‌شود که دستگاه صوتی آینده همه چیز را از لپ تاپ گرفته تا کنسول‌های بازی قابل حمل و تلفن Nord را با جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون متصل می‌کند. ایرفون سیمی وان پلاس نورد به طور انحصاری در آمازون در دسترس خواهد بود.
 
قیمت ایرفون سیمی وان پلاس نورد قبل از عرضه آن در 5 شهریور، فاش شد!
جدا از این، بقیه جزئیات در مورد ایرفون سیمی وان پلاس نورد همچنان یک راز باقی مانده است. در همین حین، موکول شارما، فروشنده، لیست این دستگاه صوتی را در آمازون مشاهده کرد. این نشان می‌دهد که هدفون سیمی آینده ۱۹۹۹ روپیه یا ۱۰۶۶ روپیه قیمت دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید