تصاویر رسمی جدیدی از رنگ گوشی OnePlus 9 Pro منتشر شد

این موضوع تایید شده است که گوشی OnePlus 9 Pro در تاریخ ۲۳ مارس (۳ فروردین) در کنار ساعت هوشمند جدید شرکت وان پلاس، معرفی خواهد شد. به لطف اطلاعات منتشر شده، اکنون تمام مشخصات گوشی جدید وان پلاس را می‌دانیم.

امروز تصاویری از رنگ‌های جدید دو گوشی OnePlus 9 Pro و OnePlus 9 منتشر شد و با توجه به این تصاویر، این گوشی‌های به ترتیب به رنگ‌های سفید و بنفش در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

گوشی OnePlus 9 Pro

بقیه اطلاعات منتشر شده همگی درباره نحوه قرار گرفتن دوربین و طراحی مهندسی شده (وان پلاس ۹ پرو) توسط Hasselblad است که در رنگ سفید (Morning Mist) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

به گفته Pete Lau بیش از ۲۵ روز طول کشیده است تا پنل پشت شیشه‌ای گوشی وان پلاس ۹ ساخته شود. در ادامه، تصاویر منتشر شده از رنگ گوشی OnePlus 9 Pro را مشاهده خواهیم کرد، لازم به ذکر است که این تصاویر توسط مدیرعامل شرکت وان پلاس یعنی Pete Lau منتشر شده است. همچنین این موضوع تایید شده است که نسخه پایه این سری با رنگ‌های آبی، مشکی و بنفش وارد بازار جهانی خواهد شد. این در حالی است که نسخه پرو این گوشی با رنگ‌های سفید، سبز و مشکی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بقیه تصاویر منتشر شده وجود دوربین سونی IMX789 را در پشت این گجت تایید می‌کنند، لازم به ذکر است که این لنزهای دوربین سونی به صورت سفارشی برای این کمپانی تولید شده‌اند. به علاوه این اولین بار نیست در پنل پشتی گوشی‌های وان پلاس نام Hasselblad را مشاهده می‌کنیم.

مطلب قبلیگوگل ۱۰ سالگی عرضه لپ‌تاپ‌های Chromebook را جشن گرفت
مطلب بعدیگوشی HTC Wildfire E3 به صورت رسمی با دوربین چهارگانه معرفی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید