وان‌پلاس، هدفون Mithril Buds Pro را معرفی کرد!

وان‌پلاس، هدفون بلوتوثی Mithril Buds Pro را راه‌اندازی کرد! هدفون OnePlus Buds Pro در ابتدا در رنگ‌های سیاه و سفید معرفی شد. پس از عرضه پرچم‌دار OnePlus 10 Pro، هدفون‌های TWS در رنگ سوم، Mithril معرفی شدند. این اسم اشاره به فیلم و کتاب ارباب حلقه‌ها دارد. برای کسانی که با ارباب حلقه‌ها آشنا نیستند؛ میتریل، فلز براقی است که برای ساختن زره‌های براق در سرزمین میانه به‌کار می‌رفته است.

هدفون Mithril Buds Pro وان‌پلاس با قابلیت Dual Connection

بر خلاف گزینه‌های مشکی و سفید مات که از دو رنگ تشکیل شده‌اند؛ در سراسر نسخه Mithril Buds Pro، از نوک لاستیکی تا انتهای پایه‌ها از یک پوشش رنگ استفاده شده است.وان‌پلاس، هدفون Mithril Buds Pro را معرفی کرد! - gsmarena 001 ۱ 2این پوشش از طریق فناوری NCVM (متالیزاسیون خلاء غیر رسانا) ساخته شده است که جلوه فلزی متمایزی را به آن اضافه می‌کند. همچنین یک پوشش مقاوم در برابر ضربات انگشت روی سری‌ها و قاب وجود دارد و در عین حال تمام قابلیت‌های لمسی را حفظ می‌کند.

فراتر از ظاهر، وان‌پلاس مشخصات فنی Mithril Buds Pro را تغییر نداده و شما همان درایورهای دینامیک ۱۱ میلی متری را در داخل و اتصال بلوتوث ۵.۲ با پشتیبانی از کدک SBC ،AAC ،LHDC v3 دریافت می‌کنید.وان‌پلاس، هدفون Mithril Buds Pro را معرفی کرد! - gsmarena 002 ۱ 3

قابلیت جدیدی بر روی واحدهای قدیمی Buds Pro اجرا می‌شود، ویژگی جدید Dual Connection است که در حال حاضر به عنوان بخشی از به‌روزرسانی 531.531.410 ارائه می‌شود. توجه داشته باشید که این یک به‌روزرسانی افزایشی است و در حال حاضر تنها تعداد محدودی از کاربران آن را دریافت کرده‌اند.

این ویژگی به سری‌هااجازه می‌دهد تا به طور همزمان به دو دستگاه متصل شوند و بسته به اینکه پخش صدا از کدام دستگاه شروع شود، به طور خودکار بین آن‌ها جابجا می‌شود. وقتی وارد تنظیمات بلوتوث می‌شوید و چرخ دنده را انتخاب می‌کنید، باید گزینه‌ای برای فعال کردن Dual Connection ببینید (همچنین می‌توانید از برنامه HeyMelody برای فعال کردن آن استفاده کنید).

وان‌پلاس، هدفون Mithril Buds Pro را معرفی کرد! - ۲۰۲۲۰۱۱۴ ۰۰۲۹۵۰ scaledMithril Buds Pro وان‌پلاس، با قیمت تبلیغاتی ۶۹۹ یوان (۱۱٠ دلار / ۹۵ یورو) عرضه شد، اما اکنون به قیمت رسمی ۷۹۹ یوان (۱۲۵ دلار / ۱۱٠ یورو) در خرده‌فروشی‌های منتخب، دقیقا مشابه نسخه سیاه و سفید به فروش می‌رسد.

هدفون OnePlus 9 و 9 Pro با به‌روزرسانی اندروید ۱۲ از کدک LHDC با کیفیت بالا پشتیبانی می‌کنند، این کدک توسط Buds Pro نیز پشتیبانی می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید