هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس با جک 3.5 میلی‌متری صدا معرفی شد

هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس با جک 3.5 میلی‌متری صدا معرفی شد!وان پلاس یک جفت ایرفون سیمی جدید با کانکتور ۳.۵ میلی‌متری با نام هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس عرضه کرده است که با درایور ۹.۲ میلی‌متری و صدای ۰.۴۲ سی‌سی عرضه می‌شوند. طراحی این هدفون شبیه به هدفون وان پلاس وایرلس Z بوده و فقط در رنگ مشکی عرضه می‌شود. بنابراین برای بررسی مشخصات هدفون سیمی Nord Wired در ادامه این خبر همراه ما باشید.

مشخصات هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس

 هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس با جک 3.5 میلی‌متری صدا معرفی شد!
هدفون‌های سیمی وان پلاس نورد، درایورهای دینامیک ۹.۲ میلی‌متری به‌علاوه یک حفره صوتی ۰.۴۲ سی‌سی دارند. در مورد طراحی این هدفون‌ هم همانطور که گفتیم، شباهت زیادی به طرح Bullets Wireless Z دارد. این هدفون با ظاهری محکم و تمیز و استاندارد IPX4 مقاومت در برابر آب به کاربران عرضه می‌شود.
هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس، یک میکروفون درون خطی داشته که در پانل کنترل قرار دارد؛ در واقع آنها کنترل‌های فیزیکی هستند. بنابراین شما می‌توانید به راحتی روی دکمه روشن/خاموش، دکمه افزایش صدا یا کاهش صدا برای بازخورد فوری کلیک کنید.
برای حمل و نقل و کنترل‌های صوتی راحت، هر هدفون، آهنربایی دارد که به هم می‌چسبد. شما می‌توانید آن‌ها را برای مکث و پخش صدا از هم جدا کنید. همانطور که گفته شد، این هدفون با داشتن جک ۳.۵ میلی‌متری صدا، بهترین عملکرد را به شما ارائه می‌دهد. این هدفون‌‌ها با هر گجتی که پورت صوتی ۳.۵ میلی‌متری دارند، متصل شده و کار می‌کنند.

قیمت و در دسترس بودن هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس

 هدفون سیمی Nord Wired وان پلاس با جک 3.5 میلی‌متری صدا معرفی شد!
در حال حاضر ایرفون سیمی OnePlus Nord در اروپا و بریتانیا عرضه شده و مشخص نیست که آیا این هدفون در دسترس کاربران آمریکای شمالی یا آسیا قرار می‌گیرد یا خیر. ولی به‌هرحال قیمت این هدفون سیمی ۱۹.۹۹ یورو بوده و فقط در رنگ مشکی عرضه می‌شود. همچنین آنها با سه جفت گوش سیلیکونی در اندازه‌های کوچک، متوسط ​​و بزرگ در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید