گوشی‌های وان پلاس 7 و 7 تی نسخه بتای OxygenOS 12 اندروید 12 را دریافت کردند.

گوشی‌های وان پلاس 7 و 7 تی نسخه بتای OxygenOS 12 اندروید 12 را دریافت کردند.
گوشی‌های وان پلاس 7 و 7 تی نسخه بتای OxygenOS 12 اندروید 12 را دریافت کردند.

وان پلاس 7 و 7 تی در نهایت نسخه بتای OxygenOS 12 اندروید 12  را دریافت کردند.

نسخه‌های Pro، OnePlus Nord CE و OnePlus 9RT همگی این نسخه را دریافت کردند، اما نه در هر منطقه‌ای.

OnePlus نسخه Open Beta OxygenOS 12 را برای وان پلاس 7 و 7 تی و 7T Pro و همچنین Nord CE و 9RT معرفی کرده است. تا کنون، تنها نسخه منطقه‌ای هند موجود است و به کاربران جهانی توصیه می‌شود که یرای دریافت این نسخه منتظر بمانند.

مدل گوشی‌های گفته شده به علاوه ord N20 5G، آخرین گوشی‌های OnePlus هستند که این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند. این به‌روزرسانی در تعادل Work-Life، Canvas AOD و حالت تاریک بهبودهایی ایجاد می‌کند، ولی بازهم دارای برخی اشکالات شناخته شده است.

در انجمن‌های انجمن OnePlus، مدیر عملیات OxygenOS، Abdul B. در 30 ژوئن اعلام کرد که OxygenOS 12 بتا برای OnePlus 7، OnePlus 7T، نسخه‌های Pro آنها و OnePlus Nord CE در دسترس است.

OnePlus 9RT سرانجام هفته گذشته نسخه آزمایشی OxygenOS 12 مبتنی بر اندروید 12 را دریافت کرد. با این دسته از گوشی‌های جدید، OnePlus به طور رسمی نسخه بتا را برای تقریباً همه تلفن‌های واجد شرایط اندروید 12 آورده است.

متأسفانه، فقط نسخه نرم افزار هندی است که در حال حاضر برای دانلود در دسترس است. عبدالبی اشاره می‌کند که کاربران جهانی “ممکن است با دانلود آن باگ‌های پیش بینی نشده یا مشکلات احتمالی را تجربه کنند” و به شما توصیه می‌کند “منتظر انتشار نسخه‌های منطقه‌ای دیگر باشید.”

حتی اگر نسخه مناسب گوشی را دارید، پست‌ها به این نکته اشاره می‌کنند که «مشکلات شناخته‌شده‌ای» وجود دارد،مانند:

«نمی‌توان صفحه را با ضربه زدن روی صفحه روشن کرد» یا «بازنشانی داده‌های شما ممکن است در صورت بازگشت به OxygenOS 11 از کار بیفتد».

اکنون که این گوشی ها وارد نسخه بتای باز شده‌اند، انتظار داریم تا یکی دو ماه آینده نسخه نهایی را دریافت کنند. اما بسته به اشکالاتی که ظاهر می‌شوند، محل زندگی شما، و (در ایالات متحده) از چه اپراتور استفاده می‌کنید، متفاوت است. تا آنجا که می‌دانیم، تنها یک OxygenOS 12 واجد شرایط هنوز نسخه بتا را دریافت نکرده است: OnePlus Nord N20 5G جدید، که در ژوئن امسال با اندروید 11 عرضه شد.

در مورد ویژگی‌های جدیدی که دارندگان OnePlus 7 و OnePlus 7T دریافت خواهند کرد، OxygenOS 12 تعادل کار و زندگی را به همه کاربران گسترش می‌دهد، به‌روزرسانی‌های Canvas AOD را برای صفحه قفل شما اضافه می‌کند، طول عمر باتری را با Smart Battery Engine بهبود می‌بخشد و حتی به شما امکان می‌دهد تاریکی خود را سفارشی کنید. همچنین برای مشاهده لیست کامل می‌توانید پست‌های مرتبط را بررسی کنید.

OnePlus همچنین اخیراً فراخوانی را از دارندگان OnePlus 10 Pro برای پیوستن به نسخه آزمایشی OxygenOS 13 منتشر کرده است. اما قبل از اینکه بتواند سیستم عامل جدید را به صورت all-in استفاده کند، باید تجارت نرم افزاری ناتمام خود را با تلفن‌های قدیمی‌تر تمیز کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید