رندرهای OnePlus 11 Pro 5G طراحی دوربین و نوار لغزنده هشدار را فاش کرد!

رندرهای OnePlus 11 Pro 5G طراحی دوربین و نوار لغزنده هشدار را فاش کرد!شرکت وان‌پلاس،  تلفن هوشمند OnePlus 10 Pro را در اوایل ژانویه امسال در چین عرضه کرد و متعاقباً در اواخر ماه مارس در بازارهای جهانی عرضه شد.

OnePlus 11 Pro 5G مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 2

در اوایل امروز، خبرساز محبوب Digital Chat Station بیان کرد که این برند در حال کار بر روی یک گوشی پرچمدار با تراشه معرفی نشده اسنپدراگون 8 نسل 2 است که انتظار می‌رود در نشست فناوری Snapdragon در نوامبر به طور رسمی معرفی شود و گمان می‌رود این تلفن پرچمدار چیزی جز OnePlus 11 Pro 5G نباشد و ظاهراً تا پایان سال جاری معرفی خواهد شد.

رندرهای OnePlus 11 Pro 5G طراحی دوربین و نوار لغزنده هشدار را فاش کرد! - csm OnePlus 11 Pro render 3 ab1b18325bاکنون، در جدیدترین توسعه، انتشارات SmartPrix با همکاری خبرساز مشهور Onleaks، رندرهای لو رفته از OnePlus 11 Pro 5G را به اشتراک گذاشته است.

گفته می‌شود که این تصاویر بر اساس نمونه اولیه دستگاه است و OnePlus 11 Pro 5G دارای یک جزیره دوربین بازطراحی شده به همراه یک حاشیه نیمه قرصی شکل است که از قاب کناری تا وسط پنل پشتی کشیده شده است. قاب پشتی یک برآمدگی دوربین دایره‌ای با سه سنسور و یک فلاش LED را در خود جای داده است و همچنین متن Hasselblad وجود دارد که تأیید می‌کند این برند با سازنده دوربین افسانه‌ای برای پرچمدار آینده خود همکاری خواهد کرد.

رندرهای OnePlus 11 Pro 5G طراحی دوربین و نوار لغزنده هشدار را فاش کرد! - csm OnePlus 11 Pro render 1 8732856026رندرها همچنین یک نوار لغزنده هشدار را در OnePlus 11 Pro 5G نشان دادند که در دو پرچمدار آخر این شرکت یعنی OnePlus 10R و OnePlus 10T وجود نداشت. در نهایت، یک سوراخ پانچ در گوشه سمت چپ بالای صفحه‌نمایش وجود دارد.

جدا از این، رندرها هیچ جزئیات بیشتری را در مورد گوشی هوشمند فاش نشده و می‌توان انتظار داشت در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد OnePlus 11 Pro 5G ارائه شود. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید