آپدیت جدید گوشی OnePlus 10T، بهبودهایی در دوربین و رفع اشکالات را به ارمغان می‌آورد

آپدیت OnePlus 10T برای گوشی OnePlus 10T، بهبودهایی در دوربین و رفع اشکالات به ارمغان می‌آورد

چند ماه پیش گوشی OnePlus 10T معرفی شد و از زمان عرضه آن، این گوشی به‌روزرسانی‌های پشت سر هم دریافت می‌کند. در بازه زمانی دو ماهه، این شرکت سه به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای گوشی هوشمند منتشر کرده است و امروز، گوشی OnePlus چهارمین به‌روزرسانی OTA خود را دریافت کرده است که ادعا می‌شود تعدادی بهبود در دوربین، بهبود عملکرد و رفع باگ‌ها به همراه دارد. در این خبر به بررسی این بهبودها می‌پردازیم.

آپدیت جدید گوشی OnePlus 10T

آپدیت OnePlus 10T برای گوشی OnePlus 10T، بهبودهایی در دوربین و رفع اشکالات به ارمغان می‌آوردآپدیت OnePlus 10T برای گوشی OnePlus 10T، بهبودهایی در دوربین و رفع اشکالات به ارمغان می‌آورد

همانطور که این شرکت در انجمن‌های خود اعلام کرده است، آخرین به‌روزرسانی برای OnePlus 10T با شماره نسخه A.08 ارائه می‌شود. در حال حاضر این گوشی در هند در حال عرضه است. با این حال، این به‌روز‌رسانی به صورت مرحله‌ای منتشر می‌شود، بنابراین تنها تعداد کمی از کاربران امروز آن را دریافت خواهند کرد.

OnePlus می‌گوید عرضه گسترده‌تر به‌زودی آغاز خواهد شد. همانطور که گفته شد، به‌روز‌رسانی تعدادی پیشرفت را به همراه دارد. ادعا می‌شود که جلوه نمایش حالت تاریک را در سناریوهای روشنایی کم بهینه می‌کند و همچنین تجربه لمسی را بهبود می‌بخشد.

همچنین مشکلات گاه به گاه تاخیر اعلان و ظاهر شدن نوارهای تیره هنگام عکس گرفتن نیز مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این، به‌روزرسانی پایداری Wi-Fi را بهبود می‌بخشد و تجربه شبکه را بهبود می‌بخشد. در اینجا تغییرات را به طور جزئی بررسی می‌کنیم:

آپدیت OnePlus 10T برای گوشی OnePlus 10T، بهبودهایی در دوربین و رفع اشکالات به ارمغان می‌آورد

سیستم

  • جلوه نمایش حالت تاریک را در سناریوهای روشنایی کم بهینه می‌کند.
  • تجربه لمس را بهینه می‌کند.

شبکه

  • پایداری Wi-Fi و تجربه شبکه را بهبود می‌بخشد.
  • ثبات ارتباطات را بهینه می‌کند.

دوربین

  • جلوه نوردهی دوربین جلو را در محیطی با نور پس زمینه بهینه می‌کند.
  • مشکل گاه به گاه تاخیر اعلان را برطرف می‌کند.
  • مشکل گاه به گاه نوارهای تیره هنگام عکس گرفتن را برطرف می‌کند.
  • مشکل گاه به گاه افکت شبح را در سناریوهای عکس گروهی با دوربین جلو برطرف می‌کند.
 
در اخبار مرتبط، OnePlus اخیراً برنامه OxygenOS 13 Closed Beta را برای OnePlus 10T در هند آغاز کرده است. برنامه بتای بسته جدید یک مرحله آزمایشی کوتاه مدت خواهد بود و تنها ١٠٠ کاربر OnePlus 10T را برای آزمایش سیستم عامل وارد می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید