به‌روزرسانی جدید گوشی OnePlus 10T با تمرکز بر بهبود دوربین منتشر شد

به‌روزرسانی جدید گوشی OnePlus 10T با تمرکز بر بهبود دوربین منتشر شدبه‌تازگی گوشی OnePlus 10T، اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری خود را دریافت کرد که هم عملکرد کلی آن را بهبود می‌بخشد و هم برخی از باگ‌های مزاحم این گوشی را برطرف می‌کند. به‌روزرسانی OTA، برای این گوشی هوشمند بهبودهایی در دوربین، رابط کاربری، عملکرد کلی و… را به ارمغان آورده است. برای بررسی اطلاعات بیشتر در مورد این به‌روز‌رسانی در ادامه خبر همراه ما باشید.
 
 
همانطور که این شرکت در انجمن‌های خود اعلام کرده است، آخرین به‌روز‌رسانی برای OnePlus 10T با شماره نسخه A.06 ارائه می‌شود.
 
این آپدیت هم برای بازار هند و هم برای بازار جهانی منتشر شده است. ولی با این حال، به صورت مرحله‌ای عرضه می‌شود. بنابراین تنها تعداد کمی از کاربران امروز آن را دریافت خواهند کرد. OnePlus می‌گوید عرضه گسترده‌تر در چند روز آینده آغاز خواهد شد.
 
به‌روزرسانی جدید گوشی OnePlus 10T با تمرکز بر بهبود دوربین منتشر شد
همانطور که گفته شد، به‌روز‌رسانی گوشی OnePlus 10T  چندین پیشرفت را به همراه دارد؛ جلوه تصویربرداری حالت پرتره را افزایش داده و لنز فوق عریض را بهینه می‌کند. همچنین این به‌روز‌رسانی، مشکلی که در آن شارژ Supervooc به درستی شناسایی نمی‌شود را نیز برطرف می‌کند.
 
 مشکلات روتوش هوش مصنوعی در دوربین جلو نیز برطرف شده است. علاوه بر این، الگوریتم باز کردن قفل اثر انگشت نیز بهبود یافته است. همچنین برخی از پیشرفت‌های اضافی برای ثبات سیستم نیز در این به‌روز‌‌رسانی گنجانده شده است.
 به‌روز‌رسانی گوشی OnePlus 10T را باهم بررسی می‌کنیم:
 
  • ثبات و سیالیت سیستم را بهبود می‌بخشد.
  • ثبات برنامه‌ها را در پس‌زمینه بهینه می‌کند.
  • نمایش صفحه را بهینه می‌کند.
  • سازگاری OTG را افزایش می‌دهد.
  • الگوریتم تشخیص اثر انگشت را بهینه کرده و فرایند باز کردن قفل اثر انگشت را بهبود می‌بخشد.

ارتقای دوربین گوشی OnePlus 10T

به‌روزرسانی جدید گوشی OnePlus 10T با تمرکز بر بهبود دوربین منتشر شد
  • جلوه عکسبرداری حالت پرتره و جلوه عکسبرداری لنز فوق عریض را بهینه می‌کند.
  • جلوه روتوش هوش مصنوعی را هنگام استفاده از دوربین جلو بهبود می‌بخشد.
اگر صاحب یک گوشی هوشمند OnePlus 10T هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > سیستم > به‌روزرسانی‌های سیستم، بررسی کنید که آیا این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید یا خیر. اگر این به‌روز‌رسانی را دریافت نکرده بودید، اصلا نگران نباشید چرا که به‌زودی تمام گوشی‌های OnePlus 10T این ارتقا را دریافت ‌می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید