OnePlus 10 Ultra تا انتهای سال عرضه خواهد شد؟!

OnePlus 10 Ultra

نسخه فوق پرچمدار شرکت OnePlus با نام OnePlus 10 Ultra می‌تواند تا پایان سال جاری در دست کاربران قرار گیرد؟ OnePlus 10 Pro هم اکنون در چین عرضه شده و احتمالا تا ماه مارس به اروپا خواهد آمد. به احتمال فراوان با یک تلفن درجه یک و بی‌نظیر روبرو خواهیم بود. اما جاه‌طلبی این کمپانی در همین حد و اندازه باقی نخواهد ماند!

OnePlus 10 Ultra تا انتهای سال عرضه خواهد شد؟! - Oneplus 10 ultra

شایعات جدید حاکی از آن است که امکان دارد در آینده نزدیک شاهد نسخه Ultra از این سری نیز باشیم. به گزارش یکی از روزنامه‌نگاران حوزه فناوری به‌نام Yogesh Brari دستگاه در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه مهندسی قرار دارد. توییت این ژورنالیست بدین شرح است:

شرکت‌های One Plus و Oppo در حال به اشتراک گذاشتن فناوری‌هایشان با یکدیگر هستند. سری Find X5 زیر نظر Hasselblad باز طراحی و ساخته خواهد شد و من می‌شنوم که MariSilicon در نیمه دوم سال جاری در پرچم‌دار One Plus دیده می‌شود. در حال حاضر شایعاتی مبنی بر وجود پرچمدار جدیدی از One Plus با عنوان Ultra در مرحله EVT وجود دارد.

OnePlus 10 Ultra تا انتهای سال عرضه خواهد شد؟! - gsmarena 001 1 5

ویژگی‌های مهم OnePlus 10 Ultra

برپایه این افشا، می‌توان انتظار داشت که One Plus از NPU MariSilicon X Oppo استفاده کند که دارای ISP خاص خود برای پردازش تصویر است. OnePlus 10 Ultra ممکن است ویژگی های کلیدی دیگری را نیز با Find X5 Pro Plus از شرکت Oppo که در آینده عرضه خواهد شد؛ داشته باشد. با این حال هنوز اطلاعات دقیقی از این ویژگی‌ها به بیرون درز نکرده است. انتظار می رود OnePlus 10 Ultra در نیمه دوم سال عرضه شود؛ بنابراین زمان زیادی برای ارائه جزئیات بیشتر وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید