شرح ویژگی‌های برتر One UI 5 توسط سامسونگ

شرح ویژگی‌های برتر One UI 5 توسط سامسونگ

سامسونگ در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان، برداشت خود را از اندروید ۱۳ با رابط کاربری One UI 5 اعلام کرد و اکنون ما در این خبر، تمام جزئیات مربوط به آخرین ویژگی‌هایی که در هفته‌های آینده برای گوشی‌های سامسونگ عرضه می‌شود را بررسی خواهیم کرد.

سامسونگ تایید کرده است که One UI 5 به عنوان یک به‌روز‌رسانی سیستم عامل ساخت پایدار در هفته‌های آینده برای پرچمداران گلکسی مانند سری گلکسی S22، Z Flip4 و Z Fold4 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

ویژگی‌های برتر One UI 5

این به‌روز‌رسانی، با صفحه قفل بازطراحی شده شروع می‌شود که به شما امکان می‌دهد کاغذ دیواری، صفحه ساعت و پالت‌های رنگی خود را سفارشی کنید. یکی دیگر از موارد اضافه شده، گزینه تصویر زمینه ویدیویی است که به شما امکان می‌دهد یک ویدیوی کوتاه را روی صفحه قفل خود قرار دهید.

سامسونگ همچنین پیشنهادهای هوشمند جدیدی برای ویجت‌ها و برنامه‌هایی ارائه می‌کند که بر اساس الگوهای استفاده شما پیشنهاداتی ارائه می‌دهند.

روال One UI 5 دارای گزینه‌های تشخیص جدیدی است که به شروع اتوماسیون کمک می‌کند. حالت‌ها ویژگی جدیدی است که به شما امکان می‌دهد تنظیمات سفارشی و ویژگی‌های برنامه را برای بخش‌های مختلف روزتان برنامه‌ریزی کنید: مانند زمانی که به خواب می‌روید یا در حین تمرین.

Bixby Text Call پاسخ سامسونگ به تماس‌های Google Screen است و به شما امکان می‌دهد برای مواقعی که تمایلی به صحبت کردن ندارید از طریق پیام متنی تماس بگیرید. وقتی به تماسی با Bixby Text Call پاسخ می‌دهید، به شخص طرف دیگر خط اطلاع داده می‌شود و سپس می‌توانید آنچه را که می‌خواهید Bixby بگوید را تایپ کنید و در عین حال آنچه را که طرف مقابل می‌گوید به‌صورت بلادرنگ رونویسی کنید.

شرح ویژگی‌های برتر One UI 5 توسط سامسونگ

Bixby Text Call در حال حاضر برای کاربران در کره جنوبی در دسترس است؛ در حالی که نسخه انگلیسی برای اوایل سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

شرح ویژگی‌های برتر One UI 5 توسط سامسونگ

گالری سامسونگ اکنون به شما امکان می‌دهد متن را از تصاویر موجود در عکس های خود استخراج کنید. همچنین یک منوی جدید دستگاه‌های متصل و مرکز حریم خصوصی با داشبوردهای امنیتی و حریم خصوصی وجود دارد.

سامسونگ همچنین اعلان جدیدی را در پنل اشتراک‌گذاری اضافه کرده است که به شما وقتی می‌خواهید عکس‌هایی را با اطلاعات حساس مانند پاسپورت یا کارت بانکی خود به اشتراک بگذارید، هشدار می‌دهد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید