تصاویری از نسخه بتای One UI 5 سامسونگ به بیرون درز کرد!

انتشار تصاویری از نسخه بتای One UI 5 سامسونگ9to5Google توانسته است یک نسخه منتشر نشده از بتای One UI 5 سامسونگ را به دست آورد؛ در واقع نسخه نرم افزاری که توسط 9to5Google به اشتراک گذاشته شده بود به طور رسمی توسط سامسونگ منتشر نشد و توسط یک منبع فاش شده است. گفته شده نسخه بتا، نسخه اولیه رابط کاربری One UI 5 محسوب می‌شود.

در One UI 5، ناوبری طراحی متفاوت و تغییری در سبک خواهد داشت و آیکون‌های بهبودیافته را نشان می‌دهد. با به‌روز‌رسانی، به نظر می‌رسد سامسونگ از گفتگوی پیش‌فرض مجوز اندروید همانطور که در گوشی‌های پیکسل دیده می‌شود استفاده خواهد کرد. یکی از تغییرات این بوده که کادر در وسط صفحه One UI 5 به جای قسمت پایینی که در One UI 4 وجود دارد، ظاهر خواهد شد.

انتشار تصاویری از نسخه بتای One UI 5 سامسونگمرکز امنیت و حریم خصوصی اطلاعات مهم کاربر مانند رمز عبور، حساب‌ها، امنیت و ویژگی‌های حریم خصوصی را در یک صفحه قرار می‌دهد که دسترسی به آن را آسان و سریع می‌کند. مرکز امنیت و حریم خصوصی One Ui 5 بر اساس همان طراحی است که گوگل برای گوشی‌های پیکسل خود استفاده می‌کند. مهمتر از همه، برنامه هر چیزی را که ممکن است به دنبال اختلال در مجوزهای شما باشد، اسکن خواهد کرد.

هنگامی که یک دستگاه سامسونگ دارای رابط کاربری One UI 5، متنی را در یک عکس تشخیص می‌دهد، تلفن دکمه‌ای را برای شما نشان خواهد داد که می‌توانید آن را در نزدیکی پایین صفحه فشار دهید و به شما امکان می‌دهد متن موجود در تصویر را حذف کنید. در اصل بخشی از Bixby Vision بود که در One UI 5 این یک ویژگی جداگانه مبتنی بر OCR شد.

بتای One UI 5 بزودی در دسترس

انتشار تصاویری از نسخه بتای One UI 5 سامسونگ

همچنین در بتای One UI 5 دو ژست جدید وجود دارد که چند وظیفه را بهبود می‌بخشد. با استفاده از دو انگشت برای کشیدن انگشت از پایین صفحه به بالا، یک نمای تقسیم‌شده صفحه نمایش باز می‌شود. کشیدن انگشت از گوشه بالا به وسط صفحه نمایش پاپ آپ را فعال می‌کند که به شما امکان می‌دهد اعلان‌های پاپ آپ جدید را از برنامه‌های انتخاب‌شده، روی صفحه مشاهده کنید.

از دیگر تغییرات می‌توان به بهبود انیمیشن‌ها و امکان اشتراک‌گذاری Samsung Notes با حداکثر صد نفر به طور همزمان اشاره کرد. به هر فرد در گروه این امکان داده می‌شود که بازنگری‌های انجام‌شده در یک یادداشت را هم‌زمان مشاهده کند. یک Quick Tile جدید می‌تواند نام برنامه‌ای را که در حال حاضر روی تلفن فعال است به شما نشان دهد و صفحه درباره تلفن اکنون تصویری از گوشی مورد استفاده را در بر می‌گیرد.

در نهایت، تحت عنوان Connections، اکنون یک کلید برای روشن و خاموش کردن Ultra-wideband (UWB) وجود دارد که برای شناسایی دقیق مکان دستگاه‌های مجاور استفاده می‌شود. انتظار می‌رود برنامه One UI 5 بتا زودتر از حد معمول شروع شود، به احتمال زیاد تا پایان این ماه. نسخه‌های پایدار ممکن است در ماه اکتبر کاهش یابد که یک ماه زودتر از حد معمول خواهد بود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید