بتای One UI 5.0 در ماه اکتبر به کاربران خود عرضه خواهد شد

بتای One UI 5.0
بتای One UI 5.0

بتای One UI 5.0 ماه آینده با تاریخ انتشار اکتبر به کاربران خود عرضه خواهد شد

رابط کاربری One UI سامسونگ نسخه 5.0 خود را با انتشار اندروید 13 در اواخر امسال دریافت می‌کند. گزارشی از SamMobile از منبعی فاش می‌کند که سامسونگ قصد دارد نسخه بتای Android 13/One UI 5.0 خود را در هفته سوم جولای عرضه کند.

برنامه بتا به دستگاه‌های واجد شرایط، از سری گلکسی S22 سامسونگ، اجازه می‌دهد تا بتای One UI 5.0 را قبل از انتشار عمومی دانلود و آزمایش کنند، که طبق گزارش انتظار می‌رود در ماه اکتبر به طور رسمی به تمامی دستگاه‌های سامسونگ برسد.

امسال، زمان بندی سامسونگ جلوتر از چرخه بتای قبلی است. سال گذشته بتای One UI 4.0 با سری Galaxy S21 در سپتامبر راه اندازی شد و عرضه رسمی آن در نوامبر گذشته انجام شد. اگر One UI Beta 5.0 همانطور که گزارش شده است در ماه ژوئیه ارائه شود، بازه زمانی انتشار اکتبر در سری Galaxy S22 به درستی هماهنگ می شود.

با سری گلکسی اس 22، سامسونگ متعهد شد که تمام پرچمدارانش به‌روزرسانی‌های 5 ساله ارائه کنند و به نظر می‌رسد به‌روزرسانی‌های به‌موقع بخشی از این تعهد سامسونگ باشد. OEM از نظر تاریخی هرگز به‌دنبال به‌روزرسانی‌های به‌موقع و مکرر شناخته نشده بود، اما در چند سال گذشته شاهد تلاش‌های زیادی از سوی سامسونگ با سری S و تاشوهای Z آن بوده‌ایم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید