سامسونگ، به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 4 را قبل از حذف Member app منتشر خواهد کرد

سامسونگ، به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 4 را قبل از حذف Member app منتشر خواهد کردسامسونگ برای عرضه به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 4، برنامه‌ی Members app را به صورت مختصر قبل از حذف ناگهانی، منتشر کرد. فهرست کامل شامل تفکیک طرح به‌روزرسانی ماهانه از هم‌اکنون تا ژوئیه ( تیر-مرداد) ۲۰۲۲ است. این واقعیت که این لیست بعداً حذف خواهد شد، به این معنی است که احتمالاً هنوز در حال نهایی شدن است و سامسونگ ممکن است تاریخ‌ها را در آینده تغییر دهد.

سامسونگ، به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 4 را قبل از حذف Member app منتشر خواهد کرد - 06 01 explore PCهمانطور که انتظار می‌رفت، سری گلکسی S21 در ردیف اول به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 4 قرار گرفت و پس از آن گوشی‌هایی مانند [سامسونگ گلکسی Z Fold3 ،Z Flip3، سری S20 و Note 20] همانطور که گوشی‌های تاشو گلکسی Z سال گذشته در ماه دسامبر (آذر-دی) قرار گرفتند.

گوشی Galaxy S10 trio ،S20 FE ،Note 10 pair و گوشی Galaxy Fold نسخه اصلی و Z Flip جزو اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که در ژانویه (دی-بهمن) ۲۰۲۲ به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 4 را دریافت می‌کنند. نام دو گوشی Galaxy A52s 5G و A42 5G میان‌رده نیز برای آن بازه زمانی فهرست شده‌اند.

سامسونگ، به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 4 را قبل از حذف Member app منتشر خواهد کرد - samsung oneuiگفته می‌شود که گلکسی Tab S7 و +Tab S7 در ماه فوریه (بهمن-اسفند) به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند، در حالی که تعداد زیادی از گوشی‌های میان‌رده سری گلکسی A و تبلت‌های قدیمی‌تر در ماه‌های منتهی به ژوئیه (تیر-مرداد) در لیست بعدی به‌روزرسانی قرار می‌گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید