بتا One UI 4 برای گوشی Galaxy Note 20 منتشر شد

بتا One UI 4 برای گوشی Galaxy Note 20 منتشر شدسامسونگ پیشتر بتا One UI 4 را برای Galaxy Z Fold3، Galaxy Z Flip3 و گوشی‌های سری Galaxy S20 منتشر کرد و اکنون نوبت به گوشی Galaxy Note 20 رسید. شرکت کره‌ای به تازگی انتشار بتا One UI 4 را برای این پرچمدار سال ۲۰۲۰ آغاز کرده است. البته ابتدا شامل کاربران بریتانیایی شده و مدتی بعد نیز به کاربران ایالات متحده می‌رسد و با گذر زمان سایر کاربران نیز از آن بهره خواهند برد.

تمامی کاربران واجد شرایط می‌توانند وارد برنامه Samsung Members شوند و سپس روی گزینه ثبت نام One UI 4 beta از صفحه اطلاعیه‌ها لمس کنند. پس از ثبت نام، به روز رسانی باید ظرف چند دقیقه برای دانلود در دسترس باشد. برای دریافت بتا بهتر است به به Settings > Software update > Download and install، مراجعه نمایید.

گوشی Galaxy Note 20 سامسونگ و دریافت بتا One UI 4

بتا One UI 4 برای گوشی Galaxy Note 20 منتشر شداگر می‌خواهید این به‌روزرسانی جدید One UI 4 را برای گوشی هوشمند خود دانلود کنید، به خاطر داشته باشید که نسخه پایدار نیست و بنابراین ممکن است در هنگام استفاده از آن مشکلاتی باشد. در نتیجه، یک نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی را بدست آورده و سپس نسخه بتا را نصب کنید.

در رابط کاربری جدید One UI 4 سامسونگ نه تنها تغییرات ظاهری به خرج داده شد، بلکه ویژگی‌هایی در بخش سلامتی و برخی دیگر را شاهد خواهید بود. یک ویژگی Quick Share هم تدارک دیده شده که موجب اشتراک یک فایل بین دستگاه‌های Galaxy می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید