تصاویری از گارد گلکسی Z Flip 3 لو رفت که طراحی بدنه این دستگاه را نشان می‌دهند

گارد گلکسی Z Flip 3اخیرا تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که در آن‌ها می‌توان گارد گلکسی Z Flip 3 را مشاهده کرد. این عکس‌ها توسط برخی از کاربرانی که پیش‌تر نیز اطلاعات مربوط به این گوشی تاشو را لو داده بودند منتشر شده و در واقع همان گاردهای رسمی هستند که سامسونگ برای این دستگاه در نظر گرفته است.

به نقل از GSM Arena، مدت‌هاست که اطلاعات و مشخصات فنی لو رفته از گوشی گلکسی Z Flip 3 و همچنین Z Fold 3 را دنبال می‌کنیم، اما در میان این جزئیات هرگز تصویری رسمی از این دستگاه را مشاهده نکرده بودیم. این در حالی است که امروز بالاخره شاهد اولین عکس‌ها از گاردهای این گوشی تاشو هستیم. دقت کنید که در اکثر مواقع، برای دستگاه‌های پرچمدار مدتی پیش از آنکه خود این گوشی‌ها معرفی شوند، عکس‌هایی از گارد آن‌ها منتشر می‌شود که توسط برخی از کاربران گرفته شده و رسمی هستند.

گلکسی Z Flip 3 در واقع اولین گوشی تاشو ضد آب است که تا به حال اعلام شده و احتمالا این انحصار را حداقل برای یک سال حفظ خواهد کرد. البته ضد آب بودن این دستگاه چندان ربطی به عکس گارد آن ندارد، اما باز هم اینکه لولا این محصول به نحوی طراحی شده که ضد آب باشد، خود بسیار جالب به نظر می‌رسد. مجوز رسمی این دستگاه از نوع IP8X بوده و در مقابل فشار آب مقاوم خواهد بود که یعنی می‌توانید آن را زیر آب نگه دارید و تصاویری زیر آبی با آن تهیه کنید!

گارد گلکسی Z Flip 3

گارد گلکسی Z Flip 3حال به سراغ گارد گلکسی Z Flip 3 می‌رویم که انواع مختلفی را هم دارد. ابتدا لازم است اشاره کنیم که ظاهرا نمایشگر این گوشی نسبت به آنچه که انتظارش را داشتیم بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. همچنین دوربین‌های پشت دستگاه دارای ساختار دوگانه هستند که یعنی دو ماژول برای آن وجود خواهد داشت. اما درباره خود گاردها، می‌توان به عنوان جالب‌ترین مورد به یکی از نمونه‌های آن که دارای حلقه است اشاره کنیم.

در واقع حلقه به کار رفته در پشت این گارد می‌تواند گوشی را در حالت تا شده مثل یک جا کلیدی بدل کند تا به نحوی آن را به کیف یا حتی کمربند خود آویزان کنید. همچنین گارد دیگری از گوشی تاشو گلکسی Z Flip 3 وجود دارد که زیر آن یک تکه فلز برای پایین کشیدن نوعی کرکره قرار گرفته و در واقع با کشیدن آن می‌توانید این دستگاه را از حالت تاشو خارج کنید.

گارد گلکسی Z Flip 3به هر حال به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا به جز ویژگی‌های خود گوشی، به برخی از قابلیت‌های جانبی آن نیز اهمیت بسیاری بدهد. اما آیا این ویژگی‌های فیزیکی باعث می‌شوند تا میزان فروش گلکسی Z Flip 3 حتی از Z Fold 3 هم بیشتر شود؟ بخصوص اینکه قیمت این دستگاه مقداری پایین‌تر است و به علت جیبی بودن آن در حالت تاشو، ممکن است توجه بیشتری را جلب کند.

مطلب قبلیاپل watchOS 7.6.1 را با به روزرسانی‌های امنیتی مهم برای Apple Watch منتشر کرد
مطلب بعدیبرنامه Google Photos قابلیت هپتیک فیدبک را اضافه کرده است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید