اپل بسته رسمی باتری MagSafe را با قیمت ۹۹ دلار معرفی کرد!

اپل بسته رسمی باتری MagSafe را با قیمت ۹۹ دلار معرفی کرد! - gsmarena 003 5اپل بی سر و صدا بسته رسمی باتری MagSafe خود را با قیمت ۹۹ دلار معرفی کرد. بسته باتری MagSafe هم اکنون از وب سایت Apple در دسترس است. باتری  فقط در رنگ سفید با روکش مات ارائه می‌شود و از یک درگاه برای شارژ مجدد  بهره می‌برد.

صفحه پشتیبانی اپل توضیح می‌دهد که بسته باتری MagSafe می‌تواند با حداکثر ۲۰ وات برق شارژ شود. این باتری می‌تواند آیفون 12 را حداکثر تا ۱۵ وات شارژ کند اما فقط در صورت اتصال پک باتری به آداپتور ۲۰ وات یا بالاتر این اتفاق می‌افتد. اگر آیفون به برق متصل باشد، بسته باتری می‌تواند دوباره شارژ شود. باتری MagSafe هنگام خاموش بودن، آیفون را با 5W شارژ می‌کند.

اپل بسته رسمی باتری MagSafe را با قیمت ۹۹ دلار معرفی کرد! - gsmarena 001 1 3اپل بسته رسمی باتری MagSafe را با قیمت ۹۹ دلار معرفی کرد! - gsmarena 002 1 5بسته باتری شامل شارژر یا کابل نیست و همچنین اپل لیست اینکه چقدر می‌توانید انتظار داشته باشید این محصول عمر باتری آیفون را افزایش دهد، ذکر نکرده‌است. طبق 9to5Mac ، پک ظرفیت ۱۱.۲ وات ساعت یا ۱۴۶۰ میلی آمپر ساعت دارد که ممکن است برای شارژ کامل آیفون 12 مینی کافی باشد.

در ماه فوریه، منابع بلومبرگ گزارش دادند که اپل گزارش داده که در حال کار بر روی لوازم جانبی بسته باتری مگ سیف برای مجموعه آیفون 12 است. گزارش شد که نمونه‌های اولیه لوازم جانبی به دلیل مشکلات نرم افزاری بیش از حد گرم می‌شوند.

اپل مگ سیف را با آیفون 12 معرفی کرد و این ویژگی از آهن رباد و به منظور شارژ بی‌سیم استفاده می‌کند. مگ سیف خود لوازم جانبی دیگری مانند کیف پول و… را نیز به همراه داشته‌است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید