توییت‌های Official Fortnite ممکن است تغییرات گسترده جزیره را در این هفته نشان دهد

Official Fortnite آخرین و مسلما بهترین فصل Fortnite Chapter 2 ممکن است تغییرات بزرگی را در بروزرسانی آینده که انتظار می‌رود این هفته برسد، تجربه کند. Epic به جای جزئیات غیررسمی داده پردازان اطلاعات، تغییرات را در یک سری تویت‌ها در حساب کاربری Official Fortnite طعنه زده است.

توییت‌های Official Fortnite

Epic چندین حساب توییتر Fortnite را در دست دارد که قابل توجه ترین آنها حساب اصلی انگلیسی زبان با نام کاربری FortniteGame است. Official Fortnite اخیرا  Hot Saucer Leak را عنوان کرده که نشان می‌دهد نیروهای بیگانه ممکن است به زودی در جزیره به طرز گسترده‌ای ظاهر شوند. در ادامه توییت اصلی را خواهید دید:

اگر حساب کاربری انگلیسی زبان را ببینید، این تنها تیزر تبلیغاتی در مورد هر چیزی است که در آینده می‌آید. با این حال، طرفداران متوجه شدند که دیگر حساب‌های Official Fortnite در شبکه‌های اجتماعی، از جمله حساب‌های مربوط به روسیه و خاورمیانه، تیزر تبلیغاتی خود را با جزئیات اضافی به اشتراک گذاشته‌اند.

به عنوان مثال، حساب FortniteME با انتشار یک پیام مشابه، یادداشت کرد که یک تماس رهگیری تایید می‌کند نیروهای زمینی بیگانه در حال حرکت در سراسر جزیره از غرب هستند. در این توییت هشدار داده شده است: همه ساکنان جزیره باید نهایت اقدامات احتیاطی را انجام دهند.

توییت FortniteME شامل تصویری از آنچه به نظر می‌رسد یک بشقاب پرنده قدیمی سقوط کرده در یک فضای بزرگ زیرزمینی، شاید یک غار باشد، است. دو مأمور جزیره که لباس‌هایشان مانند مأموران دولتی سایه دار است مشرف به جسم قابل مشاهده هستند. Epic چیزی را که نیروهای زمینی بیگانه به سمت آن می‌روند بیان نمی‌کند، اما این تصویر ممکن است خط داستانی گسترده‌تری از این فصل را نشان دهد: شاید یک بشقاب پرنده در این جزیره سقوط کرده باشد و بیگانگان برای بازیابی آن به آنجا آمده باشند.

در همین حال، حساب اسپانیایی زبان Fortnite توییتر نیز همین پیام را به اشتراک گذاشته است، اما تصویری از یک crop circle نیز قابل دیدن است.

اگرچه تصویر حلقه چیز جدیدی نیست، Epic از حلقه‌های برش به عنوان تیزر فصل ۷ استفاده کرد.  تصویری که در حساب Official Fortnite به اشتراک گذاشته شده، جدید است. مشخص نیست که آیا این حساب باید شامل آن تصویر خاص باشد یا خیر، اما صرف نظر از اینکه نشانگر POI کاملا جدید است، ممکن خواهد بود هفته آینده عرضه شود.

برخی از طرفداران حدس می‌زنند که تصویر دایره همچنین می‌تواند نشانگر POI جدید یا تغییر بزرگی در مقصد موجود باشد. دلیل این امر این است که اگرچه Epic قبلا از تصاویر زراعی به عنوان تصویر تبلیغاتی برای این فصل استفاده کرده، اما به نظر نمی‌رسد که در حال حاضر در جزیره نبرد رویال، قسمت وسیعی از مزارع سبز وجود داشته باشد.

دشوار است بگوییم که آیا این تصویر به معنای نشان دادن یک POI واقعی است یا اینکه از مزرعه بزرگ ذرت برای نمایش یک دایره به عنوان یک عکس عمومی مربوط به موضوع فصل استفاده شده‌است. Epic هنوز اعلام نکرده  که به روزرسانی بعدی بازی چه زمانی انجام می‌شود، اما انتظار می‌رود که یکی از آنها سه شنبه باشد و با فرض اینکه POI های جدید در حال آمدن هستند، احتمالا پچ فوق العاده‌ای خواهد بود.

 

مطلب قبلیPokemon Go پنجمین سالگرد خود را با رویداد جدیدی جشن می‌گیرد
مطلب بعدینحوه تنظیم اعلان ها در iOS 15 ؛ با نوتیف‌های مزاحم خداحافظی کنید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید