اولین عینک هوشمند AR نوبیا با نام نوبیا نئوویژن گلس در تیزری رسمی به نمایش درآمد

به تازگی، نوبیا اعلام کرده است که Nubia Pad 3D را در MWC 2023 در بارسلون، به ویژه در ۲۸ فوریه (۸ اسفند) راه‌اندازی خواهد کرد . شرکت نوبیا اکنون محصول نوآورانه دیگری را معرفی کرده است که در MWC 2023 عرضه می‌شود و  این محصول اولین عینک هوشمند AR این برند است که نوبیا نئوویژن گلس نام دارد.

نوبیا نئوویژن گلس

جزئیات عینک AR هنوز فاش نشده است، اما تیزرها حاکی از آن است که این عینک ادغام کامل زندگی، دفتر کار، ورزش و سرگرمی را درک خواهد کرد تا عصر جدیدی از اوقات فراغت و بازی را برای کاربران باز کند.

نوبیا نئوویژن گلس

طراحی نوبیا نئوویژن گلس نیز در تیزرها به نمایش درآمده و شبیه بسیاری از عینک‌های AR موجود در بازار است، مانند عینک TCL NxtWear Air که در CES 2022 معرفی شد. صفحه نمایش را از طریق لنزهای چند لایه یکپارچه می‌کند و امکان نمایش محتوا را بدون مسدود کردن خط دید فراهم می‌کند.

تصویر تیزر هیچ کابل اتصالی را نشان نمی‌دهد، به این معنی که عینک AR ممکن است بدون اتصال به دستگاه دیگری کار کند. همچنین این امکان وجود دارد که دستگاه از اتصال بی سیم استفاده کند و حتی ممکن است از اتصال سیمی هم پشتیبانی کند.نوبیا نئوویژن گلس

طبق این پوستر، مراسم راه‌اندازی در ساعت ۳ بعد از ظهر روز ۲۸ فوریه (۸ اسفند) در 3F30، سالن 3، Fira Gran Via، بارسلون برگزار می‌شود. همچنین انتظار می‌رود که در روز عرضه محصولات جدیدتر نوبیا از جمله گوشی‌های هوشمند را مشاهده کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید