گوشی Red Magic 7 نوبیا تاییدیه 3C دریافت کرد

گوشی Red Magic 7 نوبیا تاییدیه 3C دریافت کرد

برند نوبیا شرکت ZTE در ماه مارس بود که گوشی گیمینگ Red Magic 6 را معرفی کرد، اسمارتفونی با فناوری شارژ سریع ۶۶ وات و حال جانشین آن گوشی Red Magic 7 تحت توسعه قرار دارد.

به تازگی پایگاه 3C چین تاییدیه برای تلفن هوشمندی با شماره مدل NX679J صادر کرد که از فناوری شارژ ۱۶۵ واتی برخوردار است. در حال حاضر سریع‌ترین محصول نوبیا Red Magic 6 Pro و Red Magic 6s Pro هستند که شارژ ۱۲۰ واتی دارند.

گوشی Red Magic 7 نوبیا با فناوری شارژ فوق سریع

گوشی Red Magic 7 نوبیا تاییدیه 3C دریافت کردحال اگر گزارش فعلی صحت داشته باشد، گوشی Red Magic 7 سریع‌ترین خواهد بود. البته در حال حاضر نوبیا سریع‌ترین فناوری شارژ سریع را نداشته و این امتیاز به HyperCharge 200 شیائومی تعلق دارد که فناوری شارژ سریع ۲۰۰ واتی به حساب می‌آید.

فناوری که باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی Mi 11 Pro را هشت دقیقه به ۱۰۰ درصد رساند. گفته شده فناوری HyperCharge 200 تا ژوئن ۲۰۲۲ قرار نیست روی گوشی قرار گیرد. اطلاعات بیشتری از Red Magic 7 نوبیا در دست نیست و باید منتظر ماند تا چینی‌ها در آینده نزدیک محصول خود را معرفی کنند. اسمارتفونی که مشخصات بزرگی چون پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 1 را دربرخواهد گرفت. انتظار داریم که این محصول نوبیا در اوایل سال آینده معرفی شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید