اکنون گوشی‌های غیرپیکسل‌ می‌توانند از قابلیت Locked Folder در Google Photos استفاده کنند

Locked Folderدر ماه ژوئن، گوگل Locked Folder را در برنامه Google Photos به دستگاه‌های پیکسل معرفی کرد. همانطور که در ابتدا توسط سایت Android Police گزارش شده بود، این ویژگی اکنون در دستگاه‌های غیر گوگل پیکسل در دسترس است.

Locked Folder یک پوشه امن روی دستگاه است که در آن می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهای خصوصی را ذخیره کنید و در Google Photos آپلود نخواهند شد. از اینجا، فقط می‌توانید هر چیزی را که ذخیره کرده‌اید مشاهده کنید، و اجازه به اشتراک‌گذاری، اسکرین‌شات، یا ضبط صفحه نمایش هیچ یک از محتوا را نخواهید داشت، مگر اینکه دوباره از پوشه قفل شده حذف شود.

اکنون گوشی‌های غیرپیکسل‌ می‌توانند از قابلیت Locked Folder در Google Photos استفاده کنند - gsmarena 001اکنون گوشی‌های غیرپیکسل‌ می‌توانند از قابلیت Locked Folder در Google Photos استفاده کنند - gsmarena 002

با باز کردن Google Photos و ضربه زدن بر روی برگه Library و سپس Utilities و اسکرول کردن به سمت Locked Folder به این ویژگی دسترسی پیدا می‌کنید.

اگر از گوشی اندرویدی غیر پیکسل استفاده می‌کنید، ممکن است فورا این گزینه را نبینید. برخی از کاربران اعلانی را گزارش کرده‌اند که به آنها از ورود این ویژگی اطلاع می‌دهد. حتی اگر از آخرین نسخه برنامه Google Photos استفاده می‌کنید، به نظر می‌رسد که گزینه Locked Folder پس از به روز رسانی سرور در چارچوب خدمات Google Play ظاهر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید