تصاویر جدیدی از هوآوی nova 9 و nova 9 pro شایعات قبلی را تایید کرد!

هوآوی nova 9هوآوی در ۲۳ سپتامبر(یک مهر)، قصد دارد هوآوی nova 9 را معرفی کند و ما انتظار داریم این کمپانی در این رویداد حداقل دو گوشی هوشمند( نوا ۹ و نوا ۹ پرو) را در این رویداد معرفی و عرضه نماید.

از شایعات تا واقعیت هوآوی nova 9 و nova 9 pro

شایعات قبلی نشان می‌داد که آنها احتمالا ظاهری شبیه به دستگاه‌های Honor 50 دارند و تراشه کوالکام مشابهی دارند. امروز ما تصاویر زنده‌ای از این دو مدل گوشی هوآوی nova 9 و nova 9 pro دیدیم که این شایعه را تایید کرد و نشان داد در آنها واقعا از تراشه Snapdragon 778G استفاده شده است.

هوآوی nova 9هوآوی nova 9گرچه آنها فقط دارای قابلیت اتصال LTE خواهند بود زیرا هوآوی مجاز به استفاده از فناوری 5G نیست که توسط شرکت‌های آمریکایی توسعه یافته است.

تصاویر جدیدی از هوآوی nova 9 و nova 9 pro شایعات قبلی را تایید کرد! - gsmarena 003 5تصاویر جدیدی از هوآوی nova 9 و nova 9 pro شایعات قبلی را تایید کرد! - gsmarena 004 6هوآوی nova 9 pro حتی در Geekbench با شماره مدل RTE-AL00 مشاهده شد، جایی که Qualcomm SoC تأیید شد و همچنین ۸ گیگابایت RAM و اندروید ۱۱ برای آن فهرست شده بود و این تا حدی شگفت‌آور است زیرا احتمالا Harmony OS 2.0 را اجرا می‌کند.

سری هواوی نوا اغلب در سال‌های گذشته خارج از بازار داخلی عرضه می‌شد، اما مجموعه فعلی نوا ۸ به سختی در خارج از کشور موجود است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید