اولین گوشی Nothing اوایل ۲۰۲۲ از راه می رسد

اولین گوشی Nothing اوایل ۲۰۲۲ از راه می رسداگر دنیای فناوری را دنبال کرده باشید، می‌دانید که کارل پای موسس وان پلاس پیشتر شرکت مستقلی را به نام Nothing تاسیس کرد و حال قصد دارد گوشی Nothing را بزودی معرفی کند.

اولین محصول شرکت Nothing یک ایربادز بود و توانست با طراحی خاص خود موردتوجه قرار گیرد. حال به نظر می‌رسد دیگر محصول این برند متعلق به موسس وان پلاس، یک گوشی هوشمند باشد.

گوشی Nothing بزودی از راه خواهد رسید

استارتاپ Nothing کارل پی، برند گوشی های اسنشال را خرید | ایستگاه آی تی

به گزارش 91mobiles، اخیرا کارل پای فاش کرده که شرکت او روی محصول جدیدی مشغول به کار است که مربوط به بخش تلفن هوشمند می‌شود. بی شک انتظار داریم همچون گوشی‌های وان پلاس دستگاه نوآورانه را شاهد باشیم.

البته عجیب نیست و باتوجه به سابقه درخشان کارل پای در گوشی‌های اندرویدی، انتظار داریم با اسمارتفون قابل توجهی در آینده از این برند نوظهور رو به رو باشیم. باتوجه به موفقیت Oneplus، بی شک Nothing نیز به موفقیتی خواهد رسید و باید محصولات متعددی را انتظار داشت.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند در اوایل سال آینده اطلاعات رسمی و بیشتر دردسترس قرار گیرد. گوشی Nothing قطعا مدلی اندرویدی خواهد بود و مشخصات رده بالا هم برای آن در نظر گرفته می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید