ناتینگ فون 2 به این زودی‌ها عرضه نمی‌شود!

ناتینگ فونناتینگ، استارت آپ کارل پی، اولین گوشی هوشمند خود را با نام Nothing Phone (1) در جولای امسال عرضه کرد. شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند به دلیل عرضه مدل‌های جدید در هر شش ماه در بازارهای بزرگ شناخته شده‌اند. علی‌رغم این نوع بازاریابی، کارل پی در توییت اخیر خود فاش کرد که ناتینگ فون 2 به این زودی راه‌اندازی نمی‌شود و بر خلاف سایر برندها که سالیانه ده‌ها محصول روانه‌ی بازار می‌کنند، ناتینگ بیشتر به کیفیت اهمیت می‌دهد و نه تعداد محصولات و فروش بالا.

ناتینگ فون 2 به این زودی‌ها عرضه نمی‌شود! - Carl Pei 696x453 1
کارل پی

کارل پی فاش کرد که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای گسترش تجارت خود در ایالات متحده است و گفته می‌شود که او در حال مذاکره با اپراتورهای آمریکایی برای عرضه یک گوشی جدید در آینده در این کشور است. او گفت: «دلیل اینکه تا کنون در ایالات متحده دستگاهی راه‌اندازی نشده، این است که گوشی‌ها به پشتیبانی فنی زیادی نیاز دارند تا از همه اپراتورها و سفارشی‌سازی‌های منحصربه‌فرد با سیستم عامل اندروید، پشتیبانی کنند.» وی همچنین افزود:« اکنون ما در حال مذاکره با برخی از اپراتورها در ایالات متحده هستیم تا به طور بالقوه یک محصول را در آینده در آنجا عرضه کنیم.» 

ناتینگ فون در سال ۲۰۲۱ حدود  ۲۰ میلیون دلار درآمد ایجاد کرد و امسال، این شرکت قصد دارد به جهش ده برابری یعنی ۲۵۰ میلیون دلاری دست یابد. با این حال، این شرکت هنوز سودآوری نداشته و پی گفت که هدف این است که در سال ۲۰۲۴ سودآور باشیم.

در ایالات متحده، ناتینگ فون امیدی به رقابت با اپل ندارد و با توجه به اینکه اپل در بازار ایالات متحده قدرت بسیار بالایی دارد، کار آسانی نخواهد بود. این شرکت می‌خواهد با ارائه به‌روزرسانی‌های آینده، مانند به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید ۱۳، بیشتر بر روی ناتینگ فون 1 تمرکز کند. برای کسانی که اطلاعی ندارند، این شرکت نسخه بتای بسته اندروید ۱۳ را برای گوشی فون 1 منتشر کرده است و انتظار می‌رود نسخه بتای باز اواخر این ماه ارائه شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید