گوشی Nord2 وان پلاس، Oxygenos را با سیستم عامل Oppo Color ادغام کرده‌است

Oxygenos وان پلاس و اوپو اخیرا فاش کردند که این دو برند گوشی هوشمند به ترتیب پوسته اندروید خود را با سیستم عامل Oxygenos و سیستم عامل Oppo Color ادغام می‌کنند. ما قبلا شاهد چنین اتفاقی با سری OnePlus 9 در چین بودیم که با Color OS عرضه شد و جایگزین سیستم عامل هیدروژن، سیستم عامل Android OnePlus برای بازار چین شد.

OnePlus موضوع مربوط به سیستم عامل Oxygenos را در راهنمای مرورگر Nord2 تأیید کرد که توسط آدام کانوی از طریق توییتر ذکر شده است.  در گوشی Nord2 نرم افزاری که با گوشی جدید معرفی شده، تغییر بزرگی نکرده، اما سیستم عامل Oxygenos کد خود را با سیستم عامل رنگی Oppo در پشت صحنه متحد کرده است. در غیر این صورت، همه چیز در سطحی تقریبا یکسان است، اما این یکپارچه سازی باعث تسریع در بروزرسانی نرم افزار میان Oppo و OnePlus می‌شود.

OnePlus Nord 2: Five reasons this cheap phone is great - CNET

اگرچه کدها بین دو پوسته اندروید ادغام شده‌اند، اما پیش بینی نمی‌کنیم که OnePlus  گوشی‌هایی را با سیستم عامل Color به ایالات متحده بیاورد، به ویژه اینکه این پوسته برای بازار چین در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، اوپو عملا در ایالات متحده حضور ندارد. یعنی اگر مارک OnePlus را حساب نکنید اینگونه به نظر می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید