مدل‌های پایه iPhone 14 همچنان بدون نمایشگر پروموشن!

گوشی iPhone 14 Pro اپل به دوربین 48 مگاپیکسلی تجهیز می شود

درحالی که زمان زیادی از تولید و ارائه آخرین گوشی هوشمند اپل نگذشته؛ زمزمه‌هایی بسیاری پیرامون iPhone 14 و یژگی‌های آن شنیده می‌شود. هفته گذشته شایعاتی مبنی برا اینکه اپل نمایشگر ۱۲۰ هرتزی را در تمام مدل‌های iPhone 14 قرار خواهد داد.

اما گزارش جدیدی از راس یانگ حاکی از آن است که اپل فناوری نمایشگر با نرخ تازه سازی بالا را تنها برای آیفون‌های سری پرو خود نگه می‌دارد. یانگ همچنین به بیان جزئیات این موضوع پرداخت. او تصریح کرد شرکت BOE Display که انتظار می‌رود از تامین کنندگان نمایشگرهای آیفونهای جدید باشد؛ ظرفیت کافی تولید نمایشگر LTPO برای تمام سریهای آیفون را ندارد. بنابراین اپل دست کم باید یک سال دیگر منتظر بماند. شاید آیفون های ۱۵ توانایی ProMotion را در تمامی مدل های خود حتی وانیلیها نیز داشته باشند.

گزارش جدید همچنین جزئیاتی از پنل نمایشگر که ادعا می‌شود در iPhone 14 پرو و پرومکس استفاده شود را نیز با تصویر نشان می‌دهد. در این تصویر می‌توان هر دو سوراخ پانچ و بریدگی‌های قرصیشکل را کنار یکدیگر در قسمت بالای نمایشگر دید. اینطراحی احتمالا بتواند به جای ناچ بدقواره قرار بگیرد.

مدل‌های پایه iPhone 14

البته احتمال دیگر این است که ناچ همچنان به قوت خود در مدل های وانیلی باقی بماند. بنابراین طراحی جدید را تنها در سری پروشاهد خواهیم بود. اگر چنین احتمالی درست باشد؛ نخستین باری خواهد بود که سازنده ای تصمیم میگیرد از دو مدل برش نمایشگراستفاده کند که اصلا از اپل بعید نیست! بدین ترتیب باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این طراحی به نتیجه خواهد رسید یا خیر!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید