تصاویر تعدادی از گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا فاش شد

تصاویر تعدادی از گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا فاش شدکمپانی HMD Global بازار را با گوشی‌های ارزان قیمت پر کرده است و جای تعجب نیست که چرا نوکیا شناخته شده است. این شرکت فنلاندی علاوه بر محصولات اقتصادی و گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا، مجموعه مناسبی از دستگاه‌های سطح بالا را نیز ارائه می‌دهد.

گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا

چهار گوشی آینده نوکیا که هنوز معرفی نشده‌اند، به تازگی توسط ایوان بلاس فاش شده‌اند. اگرچه تصاویر منتشر شده از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، اما اندازه‌ای هست که به ما، از آنچه که قرار است به زودی معرفی شود، تصور ذهنی بدهد.

تصاویر تعدادی از گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا فاش شد - Nokia N151DLدستگاه N151DL اصلی دارای یک دوربین تکی، جک ۳.۵ میلی‌متری صدا و صفحه‌نمایش بزرگ با بریدگی گرد است که دوربین سلفی را در خود جای داده است. دستگاه دوم، با اسم رمز N150DL، احتمالاً مانند مدل قبلی است اما کمی پیشرفته‌تر. دارای یک دوربین سه‌گانه، یک بریدگی قطره‌ای و یک فرم فاکتور مستطیلی گرد است.

تصاویر تعدادی از گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا فاش شد - Nokia N152DLگوشی‌های ارزان قیمت نوکیا سوم با اسم رمز N152DL به نظر می‌رسد که ارزان‌ترین گوشی در بین چهار دستگاه است. شبیه یک گوشی هوشمند معمولی ارزان قیمت است که دارای یک دوربین و درگاه جک ۳.۵ میلی‌متری صدا است. این دوربین بریدگی ندارد، بنابراین دوربین سلفی روی قاب بالایی قرار دارد.

تصاویر تعدادی از گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا فاش شد - Nokia N1530DLدر نهایت، با توجه به آنچه در این تصاویر می‌بینیم، به نظر می‌رسد گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا چهارم با اسم N1530DL بهترین در بین این چهار دستگاه باشد، این دستگاه دارای تنظیمات دوربین سه‌گانه، اسکنر اثر انگشت در کنار و صفحه‌نمایش با بریدگی قطره‌ای است. هنوز جزئیاتی در مورد قیمت و زمان عرضه به بازار گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا (N151DL ،N150DL ،N152DL و N1530DL) مشخص نشده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید