نوکیا ممکن است چندین گوشی جدید در نیم سال اول ۲۰۲۱ روانه بازار کند

گزارش اخیر نشان می‌دهد که نوکیا ممکن است در نیمه اول سال ۲۰۲۱ تعدادی گوشی هوشمند جدید را روانه بازار کند. گوشی‌های جدید از جمله نوکیا ۱.۴، نوکیا ۶.۳/۶.۴ و نوکیا ۷.۳/۷.۴ می‌باشند که مدل‌های 5G نیز احتمالا در این مجموعه حضور خواهند داشت.
 
نوکیا

نوکیا ۱.۴ در فوریه سال ۲۰۲۱ به طور رسمی امکان دارد رونمایی شود و در چندین فهرست اخیر مطرح شده‌است.

این محصول نسبت به نسل قبلی خود یعنی نوکیا ۱.۳، دوربین قدرتمندتر، باتری بزرگ‌تر و ظرفیت حافظه بیشتری دارد و به حسگر اثرانگشت نیز مجهز شده است.
 
گوشی‌های 5G بعدی نوکیا ۶.۳/۶.۴ و نوکیا ۷.۳/۷.۴ نیز بین ماه‌های مارس و مه ۲۰۲۱ در معرض نمایش قرار خواهند گرفت. شایعات حاکی از آنند که در این دو محصول به ترتیب از تراشه‌های اسنپدراگون ۴۸۰ و اسنپدراگون ۶۹۰ کوالکام استفاده شده است. علاوه بر این، گوشی 5G نوکیا ۶.۳/۶.۴ به یک دوربین چهارگانه با سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسل و لنز Zeiss مجهز شده که باعث می شود تصاویر خروجی با کیفیتی داشته باشند.

گوشی جدید نوکیا

درباره گوشی 5G نوکیا ۷.۳/۷.۴ نیز باید بگوییم که با توجه به شایعات منتشر شده، مشخصات پردازنده، دوربین و سایر مشخصات اصلی آن شباهت بسیاری با دستگاه‌های با کیفیت نسل پنجم دارد و ما به احتمال زیاد امسال با یک محصول پرچ‌مدار روبه‌رو خواهیم بود.

اخیرا گزارش شده است که نوکیا در نظر دارد تا از چهار مدل گوشی هوشمند 5G در سال ۲۰۲۱ رونمایی کند. بنابراین حتی اگر قسمتی از گفته‌های افشاگران و شایعات منتشر شده واقعیت داشته باشند، باید منتظر باشیم تا گوشی‌های جدید نوکیا از جمله نوکیا ۵.۵ و نوکیا ۸.۴ که هر دو از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی می‌کنند نیز در نیمه دوم سال میلادی به بازار عرضه شوند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید