فروش جهانی فیلم No Time to Die از ۳۰۰ میلیون دلار عبور کرد

 

فروش جهانی فیلم No Time to Die از 300 میلیون دلار عبور کردشاید فیلم No Time to Die جیمزباند چندان در گیشه سینماهای ایالات متحده فوق العاده نبوده، اما این فیلم موفق شده در گیشه سینماهای جهان فروش چشمگیری داشته باشد.

دنیل کریگ ستاره مطرح هالیوودی برای پنجمین و آخرین بار در سری فیلم‌های جیمزباند حضور پیدا کرده و در این آخر هفته فیلم No Time to Die فروش ۵۶ میلیون دلاری در گیشه سینماهای ایالات متحده داشت که نسبت به انتظار ۶۰ میلیون دلاری، کمتر بود.

البته در آخر هفته فروش جهانی از ۹۰ میلیون دلار عبور کرد. در مجموع فروش جهانی این فیلم از ۳۱۳ میلیون دلار گذشت. ساخت فیلم جدید جیمزباند برعهده جوجی فوکوناگا بود و بیش از ۳۰۰ میلیون دلار هزینه شده است.

فیلم No Time to Die در ایالات متحده فروش ناامید کننده داشت

ناگفته نماند که باید فیلم No Time to Die را دومین اثر بد فروش با حضور دنیل کریگ دانست. پانزده سال قبل بود که کازینو رویال با برخورداری از ۱۰۰۰ سالن در هنگام افتتاحیه بیش از ۴۰ میلیون دلار فروش داشت.

البته اگر بخواهیم به بهترین اثر کریگ در دوران جمیزباند اشاره کنیم، نسخه Skyfall است که در آخر هفته افتتاحیه سال ۲۰۱۲ خود به فروش ۸۸ میلیون دلاری دست پیدا کرد. ناگفته نماند که مدت زمان فیلم No Time to Die به بیش از دو ساعت می‌رسد که شاید همین امر موجب شده تا مسئله‌ای در زمان اکران به وجود بیاید.

از جمله بازیگران فیلم مورد اشاره باید به دنیل کریگ، رامی ملک، لئا سیدو، نائومی هریس، کریستف والتس، آنا د آرماس، بن ویشاو و رالف فاینز اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید