افزایش قیمت سرویس سوییچ آنلاین نیتندو، باعث شوک طرفداران شد!

سرویس سوییچ آنلاین نیتندونینتندو قیمت سرویس سوییچ آنلاین نیتندو + Expansion Pack را فاش کرد و قیمت فوق العاده بالای این محصول طرفدارانش را شوکه کرد. Nintendo Switch Online برای کسانی که طرفدار بازی‌های چند نفره هستند، این کنسول بازی یک الزام است و با اینکه هزینه اشتراک اصلی منصفانه تعیین شده، تعداد بیشماری از بازیکنان نینتندو به شبکه‌های اجتماعی مراجعه کرده‌اند تا شوک و سرخوردگی خود را به قیمت خدمات نشان دهند و بسیاری معتقدند که قیمت خدمات جدید بسیار بیشتر از آن چیزی است که شامل می‌شود.

امکانات سرویس سوییچ آنلاین نیتندو + قیمت

برخلاف سایر خدمات اشتراک بازی مانند Xbox Game Pass و PlayStation Plus، نیتندو در حال حاضر خدمات کمتری به مشترکانی که آن را خریداری می‌کنند ارائه می‌دهد، اما باید قیمت‌ها را با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد، تعیین کند. سرویس اصلی سوییچ آنلاین با قیمت ۳.۹۹ دلار برای یک ماه، ۷.۹۹ دلار برای سه ماه و ۱۹.۹۹ دلار برای ۱۲ ماه به مشتریان عرضه می‌شود و اشتراک خانوادگی برای چندین دستگاه Switch موجود است.

سوییچ آنلایناشتراک داشتن در پایگاه اصلی سوییچ آنلاین امکان دسترسی به بازی ها و بازی های آنلاین در گروه‌های چند نفره، از جمله Splatoon 2 و (Animal Crossing(New Horizons را می‌دهد. نسخه اصلی سوییچ آنلاین همچنین شامل دسترسی به برخی عناوین کلاسیک NES و SNES مانندDonkeyKong ،SuperMario Kart به همراه قابلیت خرید اقلام ویژه نینتندو مانند کنترلر SNES برای Switch است.

نینتندو که در جدیدترین Nitendo Direct متمرکز بر Animal Crossing رونمایی شد، تأیید کرد که هزینه عضویت سوییچ آنلاین نیتندو + Expansion Pack سالانه ۴۹.۹۹ دلار که ۳۰ دلار بیشتر از سرویس پایه سوییچ آنلاین است.

سوییچ آنلاینبسته توسعه شامل دسترسی به بازی‌های N64 و SEGA Genesis و همچنین DLC جدید Animal Crossing:   New Horizons ‘Happy Home Paradiseاست، اما بسیاری معتقدند امکانات ارائه شده این هزینه را توجیه نمی‌کند.

کسانی که Animal Crossing: New Horizons بازی نمی‌کنند، از قیمت عضویت  سرویس سوییچ آنلاین نیتندو + Expansion Pack ناراحت هستند. بازی The New Horizons’ Happy Home Paradise DLC را باید خارج از سرویس اشتراک با قیمت 24.99 دلار تهیه کنید، برای افرادی هم که سرویس اشتراک دارند، قابل استفاده نیست و بسیاری معتقدند که این مورد در نینتندو به درستی حساب نشده است.

بخش قیمت گذاری نینتندو اعلام کرده است که DLC بدون هیچ هزینه اضافی برای پخش کننده گنجانده شده است، به این معنی که حتی بدون DLC، قیمت آن همچنان ۴۹.۹۹ دلار در سال خواهد بود.

سوییچ آنلاینبا این حال، این سرویس هنوز ارزش کمتری برای کسانی دارد که بازی پایه Animal Crossing را ندارند یا بازی نمی‌کنند. بسیاری با استفاده از رسانه‌های اجتماعی بیان کرده‌اند که انتظار داشتند هزینه سوییچ آنلاین ۵ تا ۱۰ دلار بیشتر از سرویس اصلی باشد و برای کسانی که بازی Animal Crossing را انجام نمی‌دهند، افزایش ۳۰ دلاری را می‌توان یک افزایش شدید تلقی کرد.

سر و صدای کاربران رسانه‌های اجتماعی در رابطه با افشای Nitendo Direct امکان دارد این شرکت را مجبور به تجدیدنظر در مورد قیمت خدمات کند. با این حال، سرویس سوییچ آنلاین نیتندو + Expansion Pack قرار است در چند روز آینده در ۲۵ اکتبر( ۳ آبان ماه) منتشر شود، احتمال اینکه قیمت‌ها را کاهش دهد، خیلی کم است. با افزایش خشم طرفداران، امیدواریم نینتندو به زودی به این وضعیت رسیدگی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید