نینتندو Switch Pro اواخر امسال معرفی می‌شود

نینتندو Switch Pro اواخر امسال معرفی می‌شود

طی چند ماه گذشته، شایعاتی مبنی بر عرضه مدل جدید کنسول سوییچ توسط نینتندو منتشر شده است. این مدل نینتندو Switch Pro نامیده خواهد شد، با این حال، تا کنون هیچ خبر رسمی وجود نداشت. اما گزارش جدید حاکی از آن است که محصول جدید نینتندو اواخر امسال معرفی شود.

این شرکت رسما اعلام کرده است که روی مدل Switch Pro کار نمی‌کند. به هر حال، توییتی از Pixelpar خلاف این را ادعا کرده است. برای کسانی که نمی‌دانند، سوییچ یک کنسول بازی دستی محبوب در بازار بوده اما بسیاری از کاربران نیز مدتی است که خواهان نسخه قدرتمندتری هستند. بنابراین، مدل Pro احتمالاً یک مکمل عالی برای سری سوئیچ خواهد بود.

نینتندو Switch Pro کنسولی حرفه‌ای‌تر

نینتندو Switch Pro اواخر امسال معرفی می‌شود

طبق اطلاعات فاش‌شده، Switch Pro در اواخر سال جاری میلادی معرفی خواهد شد. مشاور اضافه کرد که مدل جدید از کارتریج‌های فعلی پشتیبانی می‌کند و حتی دارای فرم فاکتوری مشابه سوئیچ اصلی است. اگرچه، شایعه‌شده که مدل Pro به طور کلی عملکرد بهتری ارائه می‌دهد. همچنین انتظار می‌رود نینتندو سوییچ با نمایشگر بزرگ‌تر و پشتیبانی از کیفیت 4K در زمان اتصال به بازار عرضه شود.

نینتندو Switch Pro اواخر امسال معرفی می‌شود

طبق گزارش‌ها، کنسول دستی آینده دارای رم بیشتر و چیپست جدید Nvidia Tegra خواهد بود. یک افشای اخیر ادعا کرده که نینتندو Switch Pro ممکن است در سپتامبر ۲۰۲۲ معرفی شود. قابل ذکر است، منبع این افشا همچنین Splatoon 3 Switch OLED را به دقت پیش بینی کرده بود. متأسفانه، این هنوز یک گزارش تأیید نشده بوده، بنابراین فعلاً این خبر را باید شایعه دانست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید