Nintendo نسخه جدید سوئیچ را با نمایشگر OLED معرفی کرد

Nintendo امروز Nintendo نسخه جدید کنسول سوییچ خود را معرفی کرد. نسخه جدید، به سادگی Nintendo Switch (مدل OLED) نامیده می‌شود، این دستگاه از یک نمایشگر به روز شده، فضای ذخیره سازی بیشتر، بلندگوهای بهبود یافته و طراحی بهتر برخوردار است. ویژگی اصلی جدید در این دستگاه  صفحه نمایش ۷ اینچی OLED است. این ویژگی در مقایسه با IPS LCD ۶.۲ اینچی در مدل استاندارد بسیار بالاتر است، اگرچه هر دو از وضوح ۱۲۸۰x۷۲۰ یکسانی برخوردار هستند.

مدل OLED همچنین دارای یک kickstand  طراحی شده در پشت دستگاه است. برخلاف نوار کوچک موجود در مدل استاندارد، مدل OLED دارای یک فلپ پهن و محکم‌تر است و می‌توان آن را در موقعیت‌های مختلف تنظیم کرد.  پیشرفت دیگر در زمینه صوتی است. نینتندو دقیقا به مواردی که تغییر کرده، اشاره نمی‌کند. غیر از اینکه صدا از بلندگوهای استریو با قابلیت بهتری نسبت به مدل استاندارد قابل شنیدن است.

dock ای که با مدل OLED ارائه می‌شود نیز به روز شده است. این داک اکنون شامل یک پورت LAN یکپارچه شده است، بنابراین می‌توانید هنگام بازی در حالت متصل، از اتصال سیمی قابل اطمینان تری برخوردار شوید. این داک به صورت جداگانه فروخته می‌شود و باید با مدل استاندارد نیز سازگار باشد.

Nintendo نسخه جدید سوئیچ را با نمایشگر OLED معرفی کرد - gsmarena 002 9 تنها تفاوت دیگر موجود، ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است که دو برابر مدل استاندارد است. مدل OLED همچنان همان Nvidia Tegra X1 SoC را دارد که Nintendo همیشه داشته است، بنابراین انتظار نداشته باشید که بازی‌ها بهتر اجرا شوند. جدا از این تغییرات، این دستگاه هنوز همان سوئیچ استاندارد است که اکنون همه ما با آن آشنا هستیم. این به این معنی است که از همه بازی‌ها و لوازم جانبی مشابه پشتیبانی می‌کند و همچنین دارای عمر باتری مشابه مدل استاندارد است.

نینتندو سوییچ (مدل OLED) ۳۵۰ دلار قیمت دارد و از ۸ اکتبر (۱۶ مهر) در دسترس خواهد بود. این مجموعه در مجموعه استاندارد Neon Red / Neon Blue و همچنین یک مجموعه سفید اختصاصی در دسترس خواهد بود. در کنار سوییچ استاندارد (۳۰۰ دلار) و Switch Lite (۲۰۰ دلار) فروخته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید