پچ ارتقای Nier Automata برای نسخه Steam به روز خواهدشد

Nier: Automata

نسخه استیم Steam Nier Automata از زمان عرضه در سال 2017 در وضعیت بدی به سر می‌برد، این بازی محبوب اکشن، از عملکرد و مشکلات مربوط به رزولوشن رنج می‌برد که هرگز حل نشده‌است. در حالی که نسخه استیم فاقد به روزرسانی رفع اشکال است، نسخه Microsoft Store که اخیراً با این نام منتشر شده‌است: NieR: Automata BECOME AS GODS Edition (با هدف کاربران Xbox Game Pass) با برخی از پیشرفت‌های بسیار لازم و به روزرسانی‌های کاربردی روبرو شده‌است.

اکنون، با گذشت بیش از سه سال از عرضه این بازی، سرانجام یک بروزرسانی به نسخه  Steam می‌آید. حساب رسمی توییتر سری Nier این خبر را اعلام کرد و گفت: ((یک پچ ارتقا برای نسخه Steam Nier Automata در حال حاضر در حال ساخت است))، اما جزئیات مربوط به مواردی را که ذکر شده توضیح نداد:

پچ ارتقا نسخه Steam Nier Automata در حال ساخت است. بعدا اطلاعات بیشتری برای اشتراک گذاری با شما خواهیم داشت.

درگاه مایکروسافت استور ویندوز 10 Nier Automata توسط استودیوی QLOC اداره می‌شود که گفته می‌شود بنا به درخواست ویژه PlatinumGames ساخته شده‌است. این نسخه شامل تنظیم بازی بدون حاشیه (رفع مشکلات وضوح تصویر)، مجموعه AMD FidelityFX ، HDR و بافت های UI ارتقا یافته 4K است. احتمالا نسخه Steam شامل همان اصلاحات باشد.

جالب است بدانید که عملکرد پس از به روزرسانی نسخه Nier Automata  چگونه کار می‌کند. این بازی همچنین ماه گذشته پس از مشخص شدن نسخه مایکروسافت استور با برطرف کردن مشکلات و اصلاحات جدید، در کمپین Steam با یک بمب بازبینی روبرو شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید