آیفون SE 2023 طراحی شبیه به آیفون XR دارد

آیفون SE 2023 طراحی شبیه به آیفون XR دارد

آیفون SE 2023 بالاخره طراحی فعلی خود را کنار خواهد گذاشت و به مدلی تغییر خواهد کرد که ظاهراً مشابه آیفون XR 2018 اپل است. به‌تازگی Jon Prosser در پادکست Geared Up درباره محصولات آینده شرکت اپل و آیفون SE 2023 صحبت کرده است.

البته به این زودی‌ها نباید منتظر مدل جدید بود زیرا نسل فعلی اوایل امسال از راه رسید که خود مدل جدید دو سال قبل است. بنابراین نسل بعدی سال ۲۰۲۴ از راه خواهد رسید اگر شرکت کوپرتینویی سنت همیشگی را رعایت کند. نسل فعلی طراحی قدیمی داشته که شبیه به آیفون ۸ بود.

آیفون SE 2023 اپل با دوربین اولتراواید بهتر

آیفون SE 2023 طراحی شبیه به آیفون XR دارد

با حرکت به سمت دستگاه‌هایی که این شرکت قطعاً به آنها اهمیت می‌دهد، اکنون شایعه شده است که سری آیفون ۱۴ پرو دارای یک دوربین اولتراواید ارتقا یافته با سایز پیکسل ۱.۴ میکرومتر است. این افزایش بزرگی نسبت به سایز پیکسل ۱.۰ میکرومتر در دوربین اولتراواید آیفون ۱۳ پرو خواهد بود، جای تعجب نیست که منجر به گران‌تر شدن قطعات برای اپل شده است.

آیفون SE 2023 طراحی شبیه به آیفون XR دارد

این سنسور ظاهرا توسط سونی ساخته شده، در حالی که “ماژول دوربین کامپکت” توسط LG Innotek ساخته شده و قرار است هر دو شرکت از افزایش قیمت بهره‌مند شوند. از سوی دیگر، خریداران دو مدل پرو که اواخر امسال عرضه می‌شوند، از نظر تئوری، دوربین اولتراواید بهتر، به‌ویژه در شب بهره‌مند خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید