Pixel Feature Drop ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد

Pixel Feature Dropگوگل برای دارندگان دستگاه‌های پیکسل، یک ویژگی Pixel Feature Drop را ارائه کرده است. این ویژگی در حال حاضر مختص پیکسل 6 و 6 پرو است، اما طبق گفته گوگل، برای بقیه پیکسل‌هایی که هنوز پشتیبانی می‌شوند، زیر مجموعه‌ای از بروز رسانی‌های مرتبط در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ماه دسامبر Pixel Feature Drop با ویژگی Quick Tap to Snap اسنپ چت را به صفحه قفل شما می‌آورد، البته اگر خودتان بخواهید. این بدان معناست که شما می توانید سریعتر از هر دستگاه دیگری اسنپ بسازید.«از این ماه» می‌توانید یک لنز جدید انحصاری پیکسل به نام Pixel Face را به Snaps خود اضافه کنید. این ویژگی برای Pixel 4a 5G و گوشی‌های جدیدتر ارائه می‌شود.

 کلید ماشین دیجیتال نیز ویژگی بعدی است. همانطور که قبلا اعلام شد، Pixel 6 و 6 Pro اکنون می‌توانند به عنوان کلید دیجیتال خودروی شما برای مدل‌های منتخب BMW 2020-2022 در برخی کشورها عمل کنند. اکنون پهنای باند فوق‌العاده در Pixel 6 Pro فعال شده است، و این موضوع Nearby Share را بهبود می‌بخشد.

Here are all the new features added in June's Pixel Feature Drop

حالت مکالمه یک ویژگی جدید دسترسی در مرحله اولیه است که در برنامه Sound Amplifier یافت می‌شود و اکنون به صورت بتا در Pixels در دسترس است. این ویژگی از یادگیری ماشینی روی دستگاه استفاده می‌کند تا با تنظیم صدای مکالمه‌ و تنظیم نویزها، به شما کمک کند مکالمات را در محیط‌های بلند بهتر بشنوید.

تجربه Now Playing نیز ارتقا می‌یابد. اگر نتواند به‌طور خودکار آهنگی را پیدا کند، می‌توانید دکمه جستجوی جدید را روشن کنید و ضربه بزنید تا Pixel آهنگ را برای شما پیدا کند. این ویژگی به طور مبهم در بیانیه مطبوعاتی Google بیان شده است، اما ما فرض بر این است که با ضربه زدن روی آن دکمه، جستجو به صورت آنلاین انجام می‌شود، برخلاف شناسایی خودکار که کاملا روی دستگاه انجام می‌شود.

New Google Pixel feature drop: Everything in the March update

به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت، والپیپرهای جدیدی نیز وجود دارد و می‌توانید آن‌ها را در مجموعه Curated Culture بیابید.

پشتیبانی تشخیص تصادف خودرو به تایوان، ایتالیا و فرانسه، علاوه بر اسپانیا، ایرلند، ژاپن، بریتانیا، استرالیا، سنگاپور و ایالات متحده گسترش می‌یابد. وقتی این ویژگی در برنامه «ایمنی شخصی» روشن است، Pixel 3 یا مدل جدیدتر شما می‌تواند به شما کمک کند که آیا تصادف شدیدی داشته‌اید یا خیر. اگر خرابی اتفاق بیفتد، تلفن با شما بررسی می‌کند تا ببیند خوب هستید یا خیر و اگر پاسخی دریافت نشد، می‌تواند موقعیت مکانی شما را با امدادگران اضطراری به اشتراک بگذارد.

برنامه ضبط از زبان‌های جدید برای رونویسی پشتیبانی می‌کند: ژاپنی، فرانسوی، و آلمانی در Pixel 3 و جدیدتر.

در نهایت، Pixel Buds A-Series نیز فراموش نشده  و کنترل سطح باس بهبود یافته‌ای را دریافت می‌کنند. در هر دستگاهی که دارای Android نسخه ۶ یا بالاتر است، می‌توانید برنامه Pixel Buds را باز کنید و باس را با یک نوار لغزنده از ۱- تا ۴+ تنظیم کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید