شارژر جدید MagSafe پیش از رویداد اپل وارد FCC شد

شارژر جدید MagSafeهمانطور که برای اولین بار توسط 9to5Mac گزارش شد، اپل در مورد شارژر جدید MagSafe به روز شده در FCC اطلاعاتی را ثبت کرده است. این مدل در ۱۳ آگوست، تقریبا یک ماه قبل از برنامه عرضه اپل، به پایگاه داده FCC اضافه شد.

شارژر جدید MagSafe دارای شماره مدل A2548 است در حالی که شارژر MagSafe فعلی برای خط آیفون ۱۲ A2140 است. اگرچه گاهی اوقات ممکن است اپل مدل‌های جدیدی از لوازم جانبی موجود را منتشر کند، اما تغییرات عمده قابل توجه‌ای نیست.

 FCC

با این حال، نکته‌ای که وجود دارد این است که شارژر جدید MagSafe  با هشت مدل آیفون آزمایش شده است. زیرا انتظار داریم هفته آینده شاهد چهار مدل جدید آیفون 13 باشیم، علاوه بر چهار دستگاه آیفون 12 که اولین شارژر MagSafe برای آنها عرضه شد و شارژر جدید MagSafe نیز باید با آنها سازگار باشد.

Apple's iPhone 12 can wirelessly charge twice as fast, but only with a MagSafe  charger - The Verge

خود پرونده یادآوری نمی‌کند که آیا پیشرفت فنی شارژر MagSafe وجود دارد یا خیر. شایعات حاکی از آن است که ممکن است یک سیم پیچ شارژ بزرگتر برای بهبود تجمع حرارتی داشته باشد و دیگران معتقدند که همراه با سری جدید iPhone ، ممکن است آهن ربا قوی‌تری نیز داشته باشد. اپل هفته آینده در ۱۴ سپتامبر در کوپرتینو، کالیفرنیا، مجموعه جدیدی از آیفون 13 را معرفی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید