گوشی iQOO Z6 جدید با شارژ 80 واتی در ۳ شهریور معرفی می‌شود

گوشی iQOO Z6 جدید با شارژ 80 واتی اواخر آگوست معرفی می‌شود

شرکت iQOO در حال آماده شدن برای عرضه گوشی iQOO Z6 جدید است که برنامه‌ریزی شده در بازارهایی چون چین به فروش برسد. به نوعی این تلفن‌هوشمند برای بازارهای داخلی این شرکت تدارک دیده شده است. به نظر رسیده محصول مورد اشاره دارای فناوری شارژ سریع ۸۰ واتی بوده و بخشی از خانواده Z این برند تلقی می‌شود.

طبق تصویر رندر منتشر شده، دستگاه دارای یک دوربین سه‌گانه در عقب مشابه iQOO Z6 44W داشته و سه گزینه رنگی هم برای این مدل جدید تدارک دیده شده است. پیشتر شاهد معرفی iQOO Z6 بودیم، اما احتمال می‌رود Z6 معرفی‌شده در چین سخت‌افزار متفاوتی نسبت به آن داشته باشد.

گوشی iQOO Z6 جدید با شارژ 80 واتی اواخر آگوست معرفی می‌شود

گوشی iQOO Z6 جدید با مشخصات قابل توجه

در همین حال، یک iQOO Z6x به تصویر کشیده شد و احتمالاً در کنار Z6 معرفی می‌شود. این گوشی تنها دو دوربین در عقب خود دارد و از شارژر ۴۴ واتی پشتیبانی می‌کند. جزئیات بیشتری پیدا نبوده و باید منتظر ماند بزودی برند چینی این محصول رده بالا را بزودی معرفی کند.

گوشی iQOO Z6 جدید با شارژ 80 واتی اواخر آگوست معرفی می‌شود

برند iQOO مربوط به شرکت ویوو بوده که این روزها گوشی‌های‌هوشمند متعددی معرفی و در بازار عرضه کرده است. بازاری که عمدتا چین بوده و کمتر شاهد عرضه جهانی آنها هستیم. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید