سونی کاورهای جدید کنسول و رنگ‌های DualSense را برای پلی استیشن 5 معرفی کرد

رنگ‌های DualSense

سونی امروز طیف وسیعی از کاورهای کنسول خود را برای پلی استیشن 5 معرفی کرد. این شرکت همچنین سه رنگ جدید را برای کنترلر DualSense معرفی کرد. کاورهای کنسول در پنج رنگ جدید عرضه می شوند: نوا صورتی، آبی ستاره‌ای، بنفش کهکشانی، قرمز کیهانی و مشکی نیمه شب. اینها همه موارد مستقلی هستند که باید به صورت جداگانه خریداری شوند و جایگزینی برای کاورهای سفید پیش فرض هستند که همچنان تنها گزینه در هنگام خرید کنسول خواهد بود.

Sony announces new console covers and DualSense colors for the PlayStation 5  - GSMArena.com news

تعویض کاور برای PS5 یک فرآیند بسیار ساده است، زیرا آنها به گونه ای طراحی شده‌اند که بدون نیاز به ابزاری از آن جدا شوند. برداشتن کاورها همچنین نحوه دسترسی شما به اسلات SSD برای افزایش فضای ذخیره سازی است. برای مطابقت با کاورهای جدید، سونی کنترلر DualSense را در رنگ‌های نوا صورتی، آبی ستاره‌ای و بنفش کهکشانی نیز عرضه کرده است. اینها به نسخه‌های موجود Cosmic Red و Midnight Black می‌پیوندند که در ماه مه عرضه شدند. همراه با رنگ سفید استاندارد، اکنون شش گزینه رنگی برای انتخاب دارید.

Sony unveils coloured side plates for the PS5; new DualSense colourways  also announced - NotebookCheck.net News

کاورهای سیاه و قرمز در ژانویه ۲۰۲۲ در ایالات متحده آمریکا، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، سوئیس، اتریش، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، استرالیا، نیوزیلند، ژاپن، چین، تایوان، هنگ کنگ، سنگاپور، مالزی، تایلند، اندونزی، ویتنام، کره و فیلیپین در دسترس خواهند بود.. روکش‌های صورتی، بنفش و آبی در نیمه اول سال ۲۰۲۲ در مناطق فوق در دسترس خواهند بود. مناطق دیگر آنها را در اواخر سال دریافت خواهند کرد. هنوز هیچ اشاره‌ای به هزینه این پوشش‌ها نشده است. در همین حال، رنگ‌های جدید DualSense در ژانویه ۲۰۲۲ در دسترس خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید